START
Złoty medal MDK Śródmieście w V Mistrzostwach Polski MDK-ów, Świdnica, 11.11.2017.
W Świdnicy 11.11.2017 rozegrane zostały V Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w szachach szybkich, czyli Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury.
Mistrzem Polski została ekipa MDK Śródmieście Wrocław!
Wielkie gratulacje dla Anny Domaradzkiej-Żyły i pozostałych zawodników reprezentujących nasz emdek!
Zdjęcia.
Grupa A - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6492/
Grupa B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6493/
Grupa C - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6494/
Złoci medaliści: Mateusz Bednarczyk, Bartosz Mazurek, Anna Domaradzka-Żyła, Zofia Kulczycka, Kinga Łupińska, Olga Kraszewska, Krzysztof Kraszewski, Oliwia Ścisła, Michał Hołownia, Magdalena Kochańska, Radosław Zawada.
Wyniki Mistrzostw Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego:
|
Czytaj więcej: Złoty medal MDK Śródmieście w V Mistrzostwach Polski MDK-ów, Świdnica, 11.11.2017.
Turniej Niepodległości, 11-12.11.2017, MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.
W MDK Śródmieście Wrocław w dniach 11-12.11.2017 rozegrany został Turniej Niepodległości, w którym wzięło udział 135 zawodników.Wyniki:
GRUPA A (od 1600) 11-12.11.2017 - 1 miejsce - Stanislav VASYLIV (Ukraina).
GRUPA B (1250 - 1600) 11-12.11.2017 - 1 miejsce - Mateusz WOŹNIAK (Gubin).
GRUPA C (1000 -1250) 11.11.2017 - 1 miejsce - Tomasz MRÓZ (Wrocław).
Czytaj więcej: Turniej Niepodległości, 11-12.11.2017, MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.
Drużynowe MDŚJ w szachach szybkich, Legnica, 28.10.2017.
W Legnicy - 28.10.2017 - rozegrane zostały III Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich. GALERIA1 miejsce - Miedź Legnica (Kacper Grela, Jerzy Eigner, Piotr Kejna, Anna Karykowska),
2 miejsce - MDK Fabryczna Polonia Wrocław (Radosław Dytman, Jakub Luberański, Marek Madej, Magdalena Pawicka),
3 miejsce - MUKS MDK Śródmieście Wrocław (Franciszek Sernecki, Bartosz Mazurek, Marek Szreter, Zofia Frej).
Serwis turniejowy: http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_6037/
Czytaj więcej: Drużynowe MDŚJ w szachach szybkich, Legnica, 28.10.2017.
Makroregion juniorów, Kudowa Zdrój, 14-20.10.2017.
W Kudowie Zdroju zakończyły się eliminacje międzywojewódzkie juniorów. Czworo zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław zdobyło awans do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski Juniorów:
Oliwia Ścisła wśród dziewcząt do lat 11, Mikołaj Wieczorek wśród chłopców do lat 11, Zofia Kulczycka i Kinga Łupińska wśród dziewcząt do lat 9. Gratulacje!
Galeria FB - fot. Marek Ścisły
D-13 - Katarzyna Tomaszek, D-11 - Oliwia Ścisła,
D-9 - Zofia Kulczycka, Kinga Łupińska, Karolina Hoffmann,
C-13 - Jan Kosior, Bartosz Kebel, Krzysztof Ślęczka, Mateusz Bednarczyk,
C-11 - Mikołaj Wieczorek, Adam Halhoul, Marcel Łupiński, Adam Biernacki,
C-9 - Kacper Kłys, Mateusz Uhryn, Eryk Krawczyk, Łukasz Uhryn.
Czytaj więcej: Makroregion juniorów, Kudowa Zdrój, 14-20.10.2017.
Brązowy medal Marka Szretera w Sebnitz!
W Sebnitz zakończyła ostatnia - 9 runda - 17 Otwartych Mistrzostw Niemiec do lat 8 (8-14.10.2017), w których startował Marek Szreter (MUKS MDK Śródmieście Wrocław).Wyniki - https://www.jugendschachbund-sachsen.de/iem-u8/archiv-2017/tabelle.html
Informacje - https://www.jugendschachbund-sachsen.de/iem-u8.html
Po 3 rundach Marek ma 3 punkty!
Po 5 rundach Marek ma 4 punkty.
Po 6 rundach Marek ma 5 punktów!
Po 7 rundach Marek ma 6 punktów!
Po 8 rundach Marek ma 6 punktów.
Marek zdobył 7 punktów w 9 partiach!
Marek Szreter zdobył brązowy medal!
Wielkie gratulacje dla zawodnika i jego rodziny za tak wspaniały sukces!
25 OMW dla dzieci, 4 turniej, 14.10.2017, MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.
W sobotę 14.10.2017 w MDK Śródmieście Wrocław rozegrany został kolejny - 4 turniej - cyklu 25 Otwartych Mistrzostw Wrocławia w szachach dla dzieci do lat 6, 7 i 8.Wyniki:
Grupa D - do lat 8 - ur. 2009 - 1 miejsce chłopcy - Mateusz Uhryn (MUKS MDK Śródmieście Wrocław, 1 miejsce dziewczęta - Magdalena Rejman (KSz Polonia Wrocław).
Grupa E - do lat 7 - ur. 2010 - 1 miejsce chłopcy - Gabriel Karaszewski (KSz Miedź Legnica), 1 miejsce dziewczęta - Dominika Doskocz (KS AZS Vratislavia).
Grupa F - do lat 6 - ur. 2011 i młodsi - 1 miejsce chłopcy - Krystian Piechocki (KSz Polonia Wrocław), 1 miejsce dziewczęta - Alicja Szreter (MUKS MDK Śródmieście Wrocław).
Czytaj więcej: 25 OMW dla dzieci, 4 turniej, 14.10.2017, MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.
MDŚJ w szachach klasycznych, Żarów 23-24.09.2017
W dniach 23-24.09.2017 w Żarowie rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach klasycznych. Wyniki poszczególnych grup wiekowych:
D-9 1. Wiktoria Śmietańska (KSz Polonia Wrocław), 2. Julia Salamon (KSz Polonia Wrocław), 3. Aleksandra Zielińska (KSz Jelonka Jelenia Góra)
D-11 1. Wiktoria Janikowska (KSz Jelonka Jelenia Góra), 2. Jagoda Romejko (KSz Jelonka Jelenia Góra), 3. Wiktoria Olszewska (UKS SP 3 w Bogatyni)
D-13 1. Marta Krzyżosiak (KSz Polonia Wrocław), 2. Justyna Łochina (WKS Kopernik), 3. Martyna Jędrzejko (KSz Polonia Wrocław)
D-15 1. Aleksandra Skiba (UKS Szach-Mat Syców), 2. Elena Lascar (KSz Miedź Legnica), 3. Wiktoria Wąsala (UKS Giecek Radków)
D-17 1. Zofia Frej (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2. Anna Karykowska (KSz Miedź Legnica), 3. Patrycja Fajt (UKS GIECEK Radków)
C-9 1. Kacper Karp (KSz Jelonka Jelenia Góra), 2. Michał Grzebieniowski (MOK Głogów), 3. Błażej Grot (KSz Polonia Wrocław)
C-11 1. Piotr Kejna (Miedź Legnica), 2. Krzysztof Matela (UKS Skoczek Milicz), 3. Mikołaj Wieczorek (MUKS MDK Śródmieście Wrocław)
C-13 1. Jakub Luberański (KSz Polonia Wrocław), 2. Michał Fiedorek (KSz Polonia Wrocław), 3. Jakub Dołharz (KSz Polonia Wrocław)
C-15 1. Bartosz Mazurek (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 2. Wiktor Lewandowski (Miedź Legnica), 3. Bartosz Smukowski (Wieża Pęgów)
C-17 1. Krzysztof Łukasiewicz (UKS SP3 w Bogatyni), 2. Franciszek Sernecki (MUKS MDK Śródmieście Wrocław), 3. Natan Sypień (UKS SP3 w Bogatyni)
Serwisy turniejowe:
Serwisy turniejowe: D - 9, C - 9, D - 11, C - 11, D-13, C - 13, D i C - 15, D i C - 17
Organizatorem Mistrzostw na zlecenie DZSZach był klub szachowy GLKS Goniec Żarów i Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.
Galeria zdjęć - Marcin Korzekwa
Film z Mistrzostw - Marcin Korzekwa
Czytaj więcej: MDŚJ w szachach klasycznych, Żarów 23-24.09.2017
Więcej artykułów…
- Otwarte Mistrzostwa Wrocławia Młodzieży - IV turniej, Wrocław, 9.09.2017.
- Zajęcia trenera Roberta Korpalskiego 2017-18.
- Zebranie rodziców zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław, 9.09.2017.
- 32 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka, Wrocław, 10-15.08.2017.
- WAŻNE!!! MPJBiS we Wrocławiu, 6-9.08.2017.
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - Ekstraliga, Szczyrk 21-30.07.2017
- Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów - II liga, Szczyrk 21-30.07.2017
- Obóz szachowy, Sokołowsko 8-19.07.2017
- Brązowe medale na Drużynowych Mistrzostwach Świata!
- Znakomita postawa Polaków na Drużynowych Mistrzostwach Świata
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 22 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 16 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 18 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 18 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 17 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.