START
I liga juniorów, Ustroń, 25.07-2.08.2015
W dniach 25.07-2.08.2015 w Ustroniu odbyły się rozgrywki Ekstraligi i I ligi juniorów.W pierwszej lidze występowała nasza pierwsza drużyna i odniosła wielki sukces!
MUKS MDK Śródmieście Wrocław zajął I miejsce i awansował do Extraligi!
Składamy gratulacje i podziękowania zawodnikom, trenerom, rodzicom naszych zawodników i wszystkim, którzy korzystnie przyczynili się do tego osiągnięcia!
Sukcesy indywidualne: Adam Kawaler - 1 m. na 4 szachownicy, Agnieszka Dmochowska - 2 m. na 5 szachownicy, Michał Hołownia - 2 m. na 2 szachownicy, Franciszek Sernecki - 3 m. na 3 szachownicy.
Strona turniejowa. Serwisy turniejowe: Extraliga, I liga. Skład MUKS MDK Śródmieście Wrocław: Maciej Korpalski, Michał Hołownia, Franciszek Sernecki, Adam Kawaler, Agnieszka Dmochowska, Zofia Frej.
9 runda, UKS Ognisko Rydułtowy - MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2 : 4
8 runda, 1.08.2015: MUKS MDK Śródmieście Wrocław - UKS SP 8 Chrzanów 5 : 1
7 runda, 31.07.2015: ŻKSz Żary - MUKS MDK Śródmieście Wrocław 2,5 : 3,5
6 runda, 30.07.2015: MUKS MDK Śródmieście Wrocław - MKS MOS Wieliczka 4,0 : 2,0
5 runda, 29.07.2015: KS Laura Chylice - MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5 : 2,5
4 runda, 28.07.2015: MUKS MDK Śródmieście Wrocław - Javena Hańcza Suwałki 3,5 : 2,5
3 runda, 27.07.2015: AKSz Hetman Politechnika Koszalińska - MUKS MDK Śródmieście Wrocław 1,5 : 4,5
2 runda, 26.07.2015: MUKS MDK Śródmieście Wrocław - KSz Solny Grzybowo 3,0 : 3,0
1 runda, 25.07.2015: KMKSz VICTORIA KOMPLEXBUD - MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,0 : 3,0
Transmisja 1. Transmisja 2.
Niżej informacje ze strony PZSzach
Publikujemy Komunikat Organizacyjny Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów (Ekstraliga i I liga juniorów), które zostaną rozegrane w dniach 25.07-2.08.2015 w Ustroniu.
>>> Komunikat Organizacyjny Ekstraligi i I ligi juniorów
>>> Komunikat Organizacyjny Ekstraligi i I ligi juniorów
W biurze Polskiego Związku Szachowego dokonano losowania numerów startowych Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów - Ekstraligi oraz I Ligi, które odbędą się w Ustroniu w dniach 25.07-02.08.2015 roku.
Regulamin Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów >>>
Ekstraliga
1 | KSz Hetman Katowice |
2 | KSz Polonia Warszawa |
3 | MUKS Stoczek 45 Białystok (M) |
4 | MKSz Rybnik |
5 | KSz Polonia Wrocław |
6 | UKS Rodło Opole (B) |
7 | KSz Stilon Gorzów Wlkp. |
8 | KKSz Kraków |
9 | UKS Hetman Koronny Trzebinia (B) |
10 | LKSz GCKiP Czarna |
I Liga
1 | KMKSz Victoria Kielce |
2 | AKSz Hetman Politechnika Koszalińska (S) |
3 | KS Laura Chylice |
4 | ŻKSz Żary |
5 | UKS Ognisko Rydułtowy (B) |
6 | KSz Solny Grzybowo |
7 | Javena Hańcza Suwałki (S) |
8 | MKS MOS Wieliczka (B) |
9 | UKS SP 8 Chrzanów (B) |
10 | MUKS MDK Śródmieście Wrocław |
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 15 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 8 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 10 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 10 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 9 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.