START
WAŻNE!!! MPJBiS we Wrocławiu, 6-9.08.2017.
PILNE! Agnieszka DMOCHOWSKA (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) Mistrzynią Polski do lat 18!
W Hali Stulecia we Wrocławiu rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych (8-9.08.2017) i Szybkich (6-8.08.2017). W zawodach w szachach szybkich startowało 1010 uczestników, w tym 32 zawodników z MUKS MDK Śródmieście Wrocław, a w szachach błyskawicznych grało 23 zawodników z naszego klubu.
SZACHY BŁYSKAWICZNE, 8-9.08.2017:
C-8 - Marek Szreter, Eryk Krawczyk, Mateusz Uhryn, Łukasz Uhryn,
D-8 - ani jednej zawodniczki z MUKS MDK Śródmieście Wrocław...
C-10 - Kacper Kłys,
D-10 - Kinga Łupińska, Zofia Kulczycka, Olga Kraszewska,
C-12 - Mikołaj Wieczorek, Mateusz Bednarczyk, Marcel Łupiński, Krzysztof Ślęczka, Emil Krawczyk,
D-12 - Katarzyna Tomaszek, Oliwia Ścisła,
C-14 - Bartosz Kebel, Jan Kosior,
D-14 - ani jednej zawodniczki z MUKS MDK Śródmieście...
C-16 - Franciszek Sernecki, Krzysztof Kraszewski,
D-16 - Zofia Frej,
C-18 - Jarosław Szczuraszyk,
D-18 - Agnieszka Dmochowska, Barbara Kraszewska.
Wyniki końcowe w szachach błyskawicznych:
- grupy starsze (22 rundy): 14,0 pkt. - Franciszek Sernecki (6 m.), 13,5 pkt. - Agnieszka Dmochowska (6 m.), 13,0 pkt. - Katarzyna Tomaszek (12 m.), 12,5 pkt. - Zofia Frej (17 m.), Mateusz Bednarczyk (36 m.), i Mikołaj Wieczorek (39 m.), 12,0 pkt. - Oliwia Ścisła (23 m.), 11,5 pkt. - Jarosław Szczuraszyk (30 m.), 11,0 pkt. - Jan Kosior (64 m.), 9,5 pkt. - Bartosz Kebel (83 m.), 9,0 pkt. - Krzysztof Ślęczka (102 m.), 7,0 pkt. - Krzysztof Kraszewski (69 m.) i Marcel Łupiński (124 m.), 4,0 pkt. - Emil Krawczyk (130 m.), 3,5 pkt. - Barbara Kraszewska (32 m.);
- grupy młodsze (11 rund): 6,5 pkt. - Marek Szreter (18 m.), 6,0 pkt. - Mateusz Uhryn (25 m.) i Eryk Krawczyk (32 m.), 5,0 pkt. - Kinga Łupińska (41 m.), Zofia Kulczycka (43 m.), Olga Kraszewska (44 m.) i Łukasz Uhryn (51 m.), 4,5 pkt. - Kacper Kłys (92 m.).
SZACHY SZYBKIE, 6-8.08.2017:
C-8 - Marek Szreter, Eryk Krawczyk, Mateusz Uhryn, Łukasz Uhryn, Marcel Lesiński,
D-8 - ani jednej zawodniczki z MUKS MDK Śródmieście Wrocław...
C-10 - Kacper Kłys,
D-10 - Kinga Łupińska, Zofia Kulczycka, Olga Kraszewska,
C-12 - Mikołaj Wieczorek, Mateusz Bednarczyk, Marcel Łupiński, Krzysztof Ślęczka, Radosław Zawada, Emil Krawczyk,
D-12 - Oliwia Ścisła, Katarzyna Tomaszek, Magdalena Kotas,
C-14 - Bartosz Mazurek, Łukasz Strugarek, Jan Kosior, Abdel-Azziz Dahche, Bartosz Kebel, Kamil Strutyński,
D-14 - ani jednej zawodniczki z MUKS MDK Śródmieście...
C-16 - Franciszek Sernecki, Krzysztof Tokarz, Krzysztof Kraszewski,
D-16 - Zofia Frej,
C-18 - Michał Hołownia, Jarosław Szczuraszyk,
D-18 - Agnieszka Dmochowska, Barbara Kraszewska.
Wyniki końcowe szachów szybkich (po 11 rundach): 9,0 pkt. - Agnieszka Dmochowska (1 m.), 7,0 pkt. - Franciszek Sernecki (12 m.) i Mateusz Uhryn (20 m.), 6,5 pkt. - Zofia Frej (9 m.), 6.0 pkt. - Oliwia Ścisła (26 m.), Zofia Kulczycka (29 m.), Marek Szreter (31 m.), Kinga Łupińska (34 m.) i Mikołaj Wieczorek (52 m.), 5,5 pkt. - Michał Hołownia (36 m.), Jarosław Szczuraszyk (41 m.), Eryk Krawczyk (47 m.) i Mateusz Bednarczyk (61 m.), 5,0 pkt. - Katarzyna Tomaszek (45 m.), Olga Kraszewska (57 m.), Łukasz Uhryn (60 m.), Bartosz Kebel (81 m.) i Kacper Kłys (90 m.), 4,5 pkt. - Krzysztof Tokarz (62 m.) i Bartosz Mazurek (88 m.), 4,0 pkt. - Krzysztof Kraszewski (67 m.), jan Kosior (100 m.), Łukasz Strugarek (101 m.), Kamil Strutyński (107 m.), Abdel-Azziz Dahche (109 m.) i Marcel Łupiński (115 m.), 3,5 pkt. - Magdalena Kotas (69 m.), 3,0 pkt. - Krzysztof Ślęczka (131 m.) i Radosław Zawada (135 m.), 2,0 pkt. - Marcel Lesiński (91 m.) i Emil Krawczyk (137 m.), 1,5 pkt. - Barbara Kraszewska (33 m.).
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 dzień 15 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 4 dni 8 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 4 dni 10 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 4 dni 10 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 6 dni 9 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 6 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 59 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.