wtorek 26 Wrz 2017

START

Drukuj

Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 6 i 7, Poronin 15-18.06.2017

W Poroninie zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w najmłodszych grupach wiekowych. W zawodach wzięła udział czwórka reprezentów klubu: Eryk Krawczyk i Łukasz Uhryn w grupie do lat 7 oraz Kamil Dobrowolski i Jakub Pabiszczak w grupie do lat 6. Opiekę szkoleniową nad zawodnikami sprawował trener Adam Bożek.
Nasi reprezentanci osiągnęli dobre wyniki! W grupie do lat 6 Kamil Dobrowolski zdobył 5,5 pkt. i zajął 10 miejsce, zaś Jakub Pabiszczak - 5,0 pkt. - 11 miejsce. Obydwaj uzyskali normę na IV kategorię szachową. Wśród siedmiolatków Eryk Krawczyk - 6,0 pkt. - 10 miejsce, Łukasz Uhryn - 5,0 pkt. - 26 miejsce. MUKS MDK Śródmieście Wrocław zajął 2 miejsce w klasyfikacji klubowej. GRATULACJE!
Poniżej ośrodek "Limba", w którym odbywają się mistrzostwa. Znalezione obrazy dla zapytania poronin ow limba