START
26 OMW do lat 9, 11 i 14, 4 turniej, Hetman, 8.09.2018.
Za nami kolejny, czwarty już, turniej z cyklu Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieży do lat 14, 11 i 9. Tym razem zagrało w nim łącznie 44 zawodników.
W poszczególnych grupach zwyciężyli:
w grupie A - Jan Kosior (Śródmieście) i Wiktoria Śmietańska (Polonia)
w grupie B - Błażej Grot (Polonia) i Kinga Łupińska (Śródmieście)
w grupie C - Mikołaj Grobelny i Maja Wieczorek (oboje Polonia)
Gratulacje dla zwycięzców!
Ostatni turniej odbędzie się w sobotę 20 października.
Serwisy turniejowe: grupa A (do lat 14), grupa B (do lat 11), grupa C (do lat 9).
Klasyfikacja OMW po 4 turniejach: grupa A, grupa B, grupa C.
Organizator i sędzia zawodów Wiesław Janocha napisał (1.09.2018): "Wielkimi krokami zbliżą się termin przedostatniego turnieju OMW do lat 14, 11 i 9. Zapraszam w najbliższą sobotę 8.09. do klubu Hetman.
Na razie (1.09. rano) na listach startowych mamy 10 uczestników, wkrótce zapewne będzie znacznie więcej.
Przypominam, że łącznie może zagrać w trzech grupach maksymalnie 50 zawodników, warto więc zapisywać się szybciej, bo o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
Do zobaczenia za tydzień!"
REGULAMIN
Organizator:
MUKS MDK Śródmieście Wrocław. Kierownik zawodów:
Wiesław Janocha, tel. 607-235-531;
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Termin i miejsce:
I - 17.02.2018, II - 24.03.2018, III - 09.06.2018, IV - 08.09.2018, V - 20.10.2018.
Turniej zaczyna się o 10:00.
Wrocławski Klub Szachowy Hetman, ul. Św. Antoniego 31b, 50-073 Wrocław.
Zapisy:
Na stronie chessarbitra, mailem na adres kierownika (do dnia poprzedzającego zawody) lub w miejscu zawodów na w godz. 9:30-9:45.
Kategorie:
A – do lat 14 (ur. 2004 r. i młodsi)
B – do lat 11 (ur. 2007 r. i młodsi)
C – do lat 9 (ur. 2009 r. i młodsi)
• osobna klasyfikacja dla chłopców i dziewcząt
Tempo gry:
Tempo gry będzie wynosić 10 minut na partię + 5 sekund na posunięcie dla zawodnika.
System rozgrywek:
W grupach A, B, C po 7 rund w każdym turnieju. Do klasyfikacji rocznej (osobna dla chłopców i dziewcząt w każdej grupie wiekowej) liczy się suma punktów zdobytych w 4 najlepiej rozegranych turniejach, a przy równej ilości punktów decyduje miejsce zajęte w ostatnim turnieju.
Gdy do turnieju w grupie wiekowej zgłosi się co najmniej 12 chłopców i 12 dziewcząt, to chłopcy i dziewczęta w tej grupie wiekowej grają osobno, a w przeciwnym wypadku grają we wspólnej grupie, ale mają osobne klasyfikacje.
Wyniki turniejów będą dostępne na stronach: www.chessarbiter.com , www.muks-srodmiescie.pl ,
www.omw.wroc.pl .
Wpisowe i nagrody:
Wpisowe do turnieju wynosi 0 zł (nie ma wpisowego).
Zwycięzcy cyklu w każdej z 6 kategorii otrzymują puchary, a zdobywcy miejsc 1-3 medale OMW.
Na najlepszych zawodników w każdym turnieju czekają upominki.
Każdy uczestnik może otrzymać dyplom uczestnictwa.
UWAGA!
Liczba miejsc we wszystkich grupach łącznie jest ograniczona do 50!
O przyjęciu do turnieju decyduje kolejność zgłoszeń.
Każda grupa jest liczona do rankingu FIDE w szachach szybkich przy udziale min. 3 zawodników posiadających ranking międzynarodowy.
Każdy uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatorów dla potrzeb organizacji zawodów, publikacji wyników i zdjęć z zawodów.
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 22 godzin 47 minut ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 16 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 dni 18 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 18 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 5 dni 17 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 45 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.