wtorek 26 Mar 2019

START

Drukuj

26.Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci (do lat 6,7,8) - klasyfikacja generalna


Klasyfikacja generalna po 4 turniejach

Grupa D
L.P IMIĘ I NAZWISKO I TURNIEJ II TURNIEJ III TURNIEJ IV TURNIEJ SUMA
1. WIECZOREK, Maja 6 7   6,5 19,5
2. KRAWCZYK, Eryk 7 6   6 19
3. FRANK, Marcin 5 5 4 4 18
4. MAŁAS, Maksymilian 4 4 4,5 3 15,5
5. FIAŁKOWSKI, Jan 4 3 4,5 4 15,5
6. ROJCZYK, Tymon 3 3,5 5 1 12,5
7. PACH, Kajetan 3 4 5   12
8. LEGIĘĆ, Krzysztof   4 5   9
9. TURAJSKI, Szymon 2,5 1,5 2   6
10. KLINTSEVICH, Aliaksandra       5,5 5,5
11. WĘGRZYN, Jan 5       5
12. KOWALSKI, Tymon     5   5
13. URBANIAK, Michał     5   5
14. KURACH, Wojciech 4,5       4,5
15. DOSKOCZ, Dominika 4       4
16. POLOWCZYK, Jan 4       4
17. HAJEK, Szymon 4       4
18. WINIARSKI, Antoni 4       4
19. HŁADYN, Wiktor   4     4
20. KORNAK, Maksymilian       4 4
21. BAŁYS, Borys 3,5       3,5
22. RAZMUS, Jan   3,5     3,5
23. TKACZYK, Leon 3       3
24. RACKIEWICZ, Antoni 3       3
25. IAKOVENKO, Artur 3       3
26. TOMALIK, Mikołaj   3     3
27. KLECZKOWSKI, Maks   3     3
28. SOBAŃSKI, Mateusz     3   3
29. WIŚNIEWSKI, Cyprian     3   3
30. KRAJANOWSKI, Mikołaj     3   3
31. PAPROCKA, Julia     3   3
32. SZERMACH, Hanna     3   3
33. TOMCZAK, Mariusz     3   3
34. KAMIŃSKI, Wiktor       3 3
35. KREMIS, Ignacy       3 3
36. MATCZAK, Michał 2,5       2,5
37. SOBAŃSKI, Krzysztof 2,5       2,5
38. ŻERDZIŃSKI, Dawid 2,5       2,5
39. KIERECKI, Dominik   0,5   2 2,5
40. BROLA, Bartosz 2       2
41. BASIŃSKI, Szymon 1,5     0 1,5
42. KUCHOWICZ, Mikołaj     1   1
43. LEWICKA, Aleksandra   1     1
44. KIELECKI, Dominik 0,5       0,5
45. KOŁODZIEJEK, Helena     0   0

Grupa E
L.P IMIĘ I NAZWISKO I TURNIEJ II TURNIEJ III TURNIEJ IV TURNIEJ SUMA
1. DOBROWOLSKI, Kamil 4 5 6 6 21
3. PIECHOCKI, Krystian 6 6   5 17
4. STADNIK, Michał 4 4 4 4 16
8. PAWLAK, Jakub 3,5 3 4 4 14,5
5. ZYCH, Julilta 4,5 4 2,5 3 14
6. SCHABOWSKI, Piotr 3,5 3,5 4 2,5 13,5
2. HOFFMANN, Aleksander 5 4 4   13
10. NOWACKI, Jakub   5 4 4 13
11. SOBCZYK, Ksawery   4 5 4 13
7. KRAWCZYSZYN, Piotr 3 4 4   11
13. PIECZARSKI, Bartosz 3 2 3,5 2,5 11
12. PIOTROWSKA, Daria 3,5 3 2 2 10,5
14. POPLATA - SKALSKI, Bartosz 4,5 3 3 10,5
17. REGNER, Milena   3 3 4 10
9. RUCHNIAK, Szymon 3,5 3 3   9,5
16. HERBOWICZ, Oskar   3 3 3 9
23. KLĄSKAŁA, Paweł 3,5     4 7,5
15. SAŁEK, Karolina 2,5 3,5     6
18. BLICHARSKI, Paweł   3 2,5   5,5
19. SZWAJA, Przemysław   2,5 3   5,5
20. WÓJCIK, Szymon 2,5   2,5   5
33. BIERNACKI, Paweł 2     3 5
21. SZYDŁOWSKA, Maja   2,5 2   4,5
32. ŻARKOWSKI, Jakub 2     2,5 4,5
22. STRZAŁA, Wojciech 4       4
34. KUBLIK, Karolina 2     2 4
47. SZRETER, Alicja   1,5   2,5 4
24. SULIKOWSKI, Tytus 3,5       3,5
25. BIESZCZAD, Wiktoria   1,5 2   3,5
26. ARENT, Mikołaj 3       3
27. WRÓBEL, Piotr 3       3
28. GABRIEL, Piotr 3       3
29. ŚWIĄTEK, Miłosz   3     3
30. MAŚLANKA, Tomasz   3     3
51.  ROMANOWSKI, Stanisław       3 3
52.  KUCZAK, Klaudia       3 3
31. SONTOWSKI, Igor 2,5       2,5
35. WOJTYSIAK, Michał 2       2
36. ZAWISTOWSKI, Piotr 2       2
37. OWSIANIK, Antoni   2     2
38. WOJTASIAK, Jan   2     2
39. LEWICKI, Szymon   2     2
40. STOJANOWSKA, Emilia   2     2
41. JĘDRASIEWICZ, Jakub   2     2
42. MATECKI, Karol     2   2
43. PAŃTAK, Beniamin     2   2
53. STAWARZ, Filip       2 2
44. GRZELEWSKI, Konstanty 1,5       1,5
45. KACZMARCZYK, Damian   1,5     1,5
46. ZIĘTA, Zofia   1,5     1,5
48. SAKS, Barbara   1,5     1,5
54.  TOMKOWICZ, Michał       1,5 1,5
55. KUBASIEWICZ, Karol       1,5 1,5
49. PUKAŁO, Helena     1   1
50. JANIEC, Hanna 0,5       0,5
56. KUBASIK, Dawid       0 0


Grupa F
L.P I TURNIEJ II TURNIEJ III TURNIEJ IV TURNIEJ SUMA
1. POPCZYŃSKA, Michalina 5 4 5 4 18
2. HALHOUL, Kamil 5 5   5 15
3. CHMIELARZ, Daniel 1 3 2,5 3 9,5
4. OPACH, Szymon   3 2,5 3 8,5
5. KRAWCZYK, Martin   3 2,5 3 8,5
6. SKIBICKI, Stanisław   2 3 3 8
7. DĄBROWA, Michał   3 4   7
8. KRAWCZYSZYN, Szymon   2 2   4
9. NAHAJOWSKA, Zuzanna   2 1,5   3,5
10. OLSZYŃSKI, Adam     1,5 2 3,5
11. KWIATKOWSKI, Maksymilian       3 3
12. DOSKOCZ, Mateusz 1 1,5     2,5
13. TOMACZAK, Julian       2 2
14. ZYCH, Adam       2 2
15. TOMALIK, Filip   1,5     1,5
16. POPLATA, Maja     0,5 1 1,5
17. KRASZEWSKA, Łucja       1 1
18. SUPERSON, Szymon       1 1
19. SUPERSON, Mieszko       1 1

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.