27. OMW młodzieży do lat 14, 11 i 9 - IV turniej - 7.09.2019.
W czwartym turnieju Otwartych Mistrzostw Wrocławia młodzieży w szachach wystartowało łacznie 40 zawodników.
W grupie A (do lat 14) zwyciężył Krzysztof Ślęczka przed Piotrem Frącem(!) i Mateuszem Uhrynem (wszyscy Śródmieście). Najlepszą zawodniczką była Matylda Nowicka (Hetman).
W grupie B (do lat 11) wygrał Wojciech Nagły przed Łukaszem Uhrynem
W grupie A (do lat 14) zwyciężył Krzysztof Ślęczka przed Piotrem Frącem(!) i Mateuszem Uhrynem (wszyscy Śródmieście). Najlepszą zawodniczką była Matylda Nowicka (Hetman).
W grupie B (do lat 11) wygrał Wojciech Nagły przed Łukaszem Uhrynem
i Mają Popczyńską (wszyscy Śródmieście).
W najliczniej obsadzonej grupie C (do lat 9) zwyciężył Eryk Krawczyk przed Sandrą Klintsevich i Kamilem Dobrowolskim (wszyscy Śródmieście). Gratulacje dla zwycięzców!
W najliczniej obsadzonej grupie C (do lat 9) zwyciężył Eryk Krawczyk przed Sandrą Klintsevich i Kamilem Dobrowolskim (wszyscy Śródmieście). Gratulacje dla zwycięzców!
Zapraszamy już na ostatni turniej 30 listopada, po którym zostaną wręczone
trofea za całoroczną walkę (puchary, medale, dyplomy i koperty).
Zapraszamy na kolejny - czwarty już w tym roku - turniej Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieży do lat 14, 11 i 9, który odbędzie się w pierwszą sobotę września 7.09.2019 w klubie Hetman przy ul. Św. Antoniego 31 b.
Zapisy na stronie www.chessarbiter.com:
grupa A (do lat 14) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4741/
grupa B (do lat 11) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4742/
grupa C (do lat 9) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_4743/
Warto się zapisać, bo to gwarantuje udział, a miejsc w trzech grupach jest tylko 50.
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 20 godzin 41 minut ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 14 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 dni 16 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 16 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 5 dni 15 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 3 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 37 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.