poniedziałek 22 Paź 2018

START

Drukuj

TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W TERMINIE 8-11.11.2018

ZAPISY DO POSZCZEGÓLNYCH GRUP TURNIEJOWYCH:

GRUPA A, GRUPA B, GRUPA C, GRUPA D

Czytaj więcej: TURNIEJ NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Drukuj

26 OMW do lat 9, 11 i 14, 5 turniej, Hetman, 20.10.2018.

Za nami ostatni w tym roku turniej szachowy z cyklu Otwartych Mistrzostw Wrocławia dla młodzieży. Wystartowało w nim 21 uczestniczek i uczestników.
W poszczególnych grupach zwyciężyli:
A - Bartosz KEBEL i Darya LUNEVSKAYA (oboje Śródmieście),
B - Kamil KUŁTUCKI (Polonia) i Kinga ŁUPIŃSKA (Śródmieście),
C - Tomasz JANICKI i Natalia CHOMENTOWSKA (oboje Polonia).
Gratulacje!

Puchary, medale i dyplomy dla zwycięzców w całym cyklu 26.OMW zostaną wręczone podczas ostatniego turnieju OMW dzieci do lat 6, 7 i 8, który zostanie rozegrany w MDK Śródmieście, ul.Dubois 5 w sobotę 24 listopada 2018r.
Zapraszamy na tę miłą uroczystość! 


Serwisy turniejowe:
- grupa A (do lat 14):
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1611/
- grupa B (do lat 11): http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1610/
- grupa C (do lat 9): http://www.chessarbiter.com/turnieje/2018/ti_1609/

Czytaj więcej: 26 OMW do lat 9, 11 i 14, 5 turniej, Hetman, 20.10.2018.

Drukuj

Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów Lubuskie-Dolnośląskie, Szklarska Poręba, 15-21.10.2018.

Herb Szklarskiej Poręby.Bardzo udany występ juniorów Śródmieścia na Mistrzostwach Makroregionalnych Juniorów w Szklarskiej Porębie! Awans do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski Juniorów zdobyli:
Oliwia Ścisła - 2. miejsce w grupie D13,
Aliaksandra Klintsevich - 4. miejsce w grupie D9,
Michalinka Popczyńska - 6. miejsce w grupie D9,
Mateusz Uhryn - 3. miejsce w grupie C9,
Marek Szreter - 4. miejsce w grupie C9,
Kamil Dobrowolski - 6. miejsce w grupie C9.
O awans w dogrywce walczył Mikołaj Wieczorek - 4. miejsce w grupie C13. Niestety przegrał dogrywkę 1:2.
Na podkreślenie zasługuje występ i awans 6-letniej Michalinki i 7-letniego Kamila, który zdobył przy okazji III kategorię!
Wielkie brawa dla naszych młodych zawodników z życzeniami udanych występów w finałach MPJ 2019!
Na eliminacjach w Szklarskiej Porębie najwięcej zawodników wprowadzili do finałów: Polonia Wrocław - 10, Śródmieście Wrocław - 6, Stilon Gorzów - 4, Miedź Legnica - 3 i Jelonka Jelenia Góra - 2. Po jednym finaliście mają kluby z Bogatyni, Przemkowa i Żar.

Na eliminacjach do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski Juniorów w Szklarskiej Porębie MDK Śródmieście reprezentowalli
D-9 Aliaksandra KLINTSEVICH, Michalina POPCZYŃSKA
D-11 Maja POPCZYŃSKA,
D-13 Oliwia ŚCISŁA,
C-9 Kamil DOBROWOLSKI, Eryk KRAWCZYK, Krzysztof NAGŁY, Marek SZRETER, Mateusz UHRYN,
C-11 Adam BIERNACKI, Wojciech NAGŁY, Dawid WRÓBEL,
C-13 Mateusz BEDNARCZYK, Adam HALHOUL, Krzysztof ŚLĘCZKA, Mikołaj WIECZOREK.

Komunikat.        Wytyczne PZSzach.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Makroregionalne Juniorów Lubuskie-Dolnośląskie, Szklarska Poręba, 15-21.10.2018.

Drukuj

Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich, Przemków, 13.10.2018.


W sobotę 13.10.2018 w Przemkowie rozegrane zostały Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w szachach szybkich.
W zawodach wzięły udział 22 drużyny, w tym 3 zespoły MUKS MDK Śródmieście Wrocław. 
Serwis turniejowy.
MUKS MDK Śródmieście I Wrocław - 8 numer startowy - 8 miejsce - Michał Hołownia, Bartosz Kebel, Mateusz Uhryn, Darya Lunevskaya.
MUKS MDK Śródmieście II Wrocław - 11 numer startowy - 9 miejsce - Krzysztof Tokarz, Mateusz Bednarczyk, Marek Szreter, Zofia Kulczycka.
MUKS MDK Śródmieście III Wrocław - 14 numer startowy - 16 miejsce - Jan Kosior, Abdel-Azziz Dahche, Piotr Sambor, Kinga Łupińska.
Najlepszy indywidualny wynik spośród naszych zawodników uzyskał Krzysztof Tokarz, który zajął 3 miejsce na I szachownicy. Bardzo dobre wyniki uzyskali też: Bartosz Kebel i Marek Szreter.

Czytaj więcej: Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich, Przemków, 13.10.2018.

Drukuj

26.Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci (do lat 6,7,8) - klasyfikacja generalna



KLASYFIKACJA GENERALNA OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA - GRUPA D
MIEJSCE   TURNIEJ 1 TURNIEJ 2 TURNIEJ 3 TURNIEJ 4 TURNIEJ 5 SUMA
1  Krawczyk, Eryk 7 6       13,0
2  Wieczorek, Maja 6 7       13,0
3  Małas, Maksymilian 4 4 4,5     12,5
4  Pach, Kajetan 3 4 5     12,0
5  Rojczyk, Tymon 3 3,5 5     11,5
6  Fiałkowski, Jan 4 3 4,5     11,5
7  Frank, Marcin 5 5       10,0
8  Legięć, Krzysztof   4 5     9,0
9  Turajski, Szymon 2,5 1,5 2     6,0
10  Węgrzyn, Jan 5         5,0
11  Kowalski, Tymon     5     5,0
12  Urbaniak, Michał     5     5,0
13  Kurach, Wojciech 4,5         4,5
14  Doskocz, Dominika 4         4,0
15  Polowczyk, Jan 4         4,0
16  Hajek, Szymon 4         4,0
17  Winiarski, Antoni 4         4,0
18  Hładyn, Wiktor   4       4,0
19  Bałys, Borys 3,5         3,5
20  Razmus, Jan   3,5       3,5
21  Tkaczyk, Leon 3         3,0
22  Rackiewicz, Antoni 3         3,0
23  Iakovenko, Artur 3         3,0
24  Tomalik, Mikołaj   3       3,0
25  Kleczkowski, Maks   3       3,0
26  Sobański, Mateusz   3       3,0
27  Wiśniewski, Cyprian     3     3,0
28  Krajanowski, Mikołaj     3     3,0
29  Paprocka, Julia     3     3,0
30  Szermach, Hanna     3     3,0
31  Matczak, Michał 2,5         2,5
32  Sobański, Krzysztof 2,5         2,5
33  Żerdziński, Dawid 2,5         2,5
34  Brola, Bartosz 2         2,0
35  Tomczak, Mariusz     2     2,0
36  Basiński, Szymon 1,5         1,5
37  Lewicka, Aleksandra   1       1,0
38  Kuchowicz, Mikołaj     1     1,0
39  Kieliecki, Dominik 0,5         0,5
40  Kierecki, Dominik   0,5       0,5
41  Kołodziejek, Helena     0     0,0

KLASYFIKACJA GENERALNA OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA - GRUPA E
MIEJSCE   TURNIEJ 1 TURNIEJ 2 TURNIEJ 3 TURNIEJ 4 TURNIEJ 5 SUMA
1  Dobrowolski, Kamil 4 5 6     15,0
2  Hoffmann, Aleksander 5 4 4     13,0
3  Piechocki, Krystian 6 6       12,0
4  Stadnik, Michał 4 4 4     12,0
5  Zych, Julita 4,5 4 2,5     11,0
6  Schabowski, Piotr 3,5 3,5 4     11,0
7  Krawczyszyn, Piotr 3 4 4     11,0
8  Pawlak, Jakub 3,5 3 4     10,5
9  Ruchniak, Szymon 3,5 3 3     9,5
10  Nowacki, Jakub   5 4     9,0
11  Sobczyk, Ksawery   4 5     9,0
12  Piotrowska, Daria 3,5 3 2     8,5
13  Pieczarski, Bartosz 3 2 3,5     8,5
14  Poplata - Skalski, Bartosz 4,5 3     7,5
15  Sałek, Karolina 2,5 3,5       6,0
16  Herbowicz, Oskar   3 3     6,0
17  Regner, Milena   3 3     6,0
18  Blicharski, Paweł   3 2,5     5,5
19  Szwaja, Przemysław   2,5 3     5,5
20  Wójcik, Szymon 2,5   2,5     5,0
21  Szydłowska, Maja   2,5 2     4,5
22  Strzała, Wojciech 4         4,0
23  Kląskała, Paweł 3,5         3,5
24  Sulikowski, Tytus 3,5         3,5
25  Bieszczad, WIktoria   1,5 2     3,5
26  Arent, Mikołaj 3         3,0
27  Wróbel, Piotr 3         3,0
28  Gabriel, Piotr 3         3,0
29  Świątek, Miłosz   3       3,0
30  Maślanka, Tomasz   3       3,0
31  Sontowski, Igor 2,5         2,5
32  Żarkowski, Kuba 2         2,0
33  Biernacki, Paweł 2         2,0
34  Kublik, Karolina 2         2,0
35  Wojtysiak, Michał 2         2,0
36  Zawistowski, Piotr 2         2,0
37  Owsianik, Antoni   2       2,0
38  Wojtasiak, Jan   2       2,0
39  Lewicki, Szymon   2       2,0
40  Stojanowska, Emilia   2       2,0
41  Jędrasiewicz, Jakub   2       2,0
42  Matecki, Karol     2     2,0
43  Pańtak, Beniamin     2     2,0
44  Grzelewski, Konstanty 1,5         1,5
45  Kaczmarczyk, Damian   1,5       1,5
46  Zięta, Zofia   1,5       1,5
47  Szreter, Alicja   1,5       1,5
48  Saks, Barbara   1,5       1,5
49  Pukało, Helena     1     1,0
50  Janiec, Hanna 0,5         0,5

KLASYFIKACJA GENERALNA OTWARTYCH MISTRZOSTW WROCŁAWIA - GRUPA F
MIEJSCE TURNIEJ 1 TURNIEJ 2 TURNIEJ 3 TURNIEJ 4 TURNIEJ 5 SUMA
1  Popczyńska, Michalina 5 4 5     14,0
2  Halhoul, Kamil 5 5       10,0
3  Dąbrowa, Michał   3 4     7,0
4  Chmielarz, Daniel 1 3 2,5     6,5
5  Opach, Szymon   3 2,5     5,5
6  Krawczyk, Martin   3 2,5     5,5
7  Skibicki, Stanisław   2 3     5,0
8  Krawczyszyn, Szymon   2 2     4,0
9  Nahajowska, Zuzanna   2 1,5     3,5
10  Doskocz, Mateusz 1 1,5       2,5
11  Tomalik, Filip   1,5       1,5
12  Olszyński, Adam     1,5     1,5
13  Poplata, Maja     0,5     0,5
Drukuj

26.Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci (do lat 6,7,8) - 06.10.2018.

W sobotę 6.10.2018 w MDK Śródmieście rozegrany został 4 turniej szachowy dla dzieci w ramach 26 Otwartych Mistrzostw Wrocławia.     

W grupie F - do lat 6 - wśród 14 dzieci - najlepsi byli: Kamil Halhoul (MDK Krzyki Wrocław) i Michalina Popczyńska (MUKS MDK Sródmieście Wrocław).

W grupie E – do lat 7 - 24 uczestników - najlepsi: Kamil Dobrowolski (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) i Milena Regner (Ziębickie Orły).

W grupie D - do lat 8 - 12 zawodników - najlepsi: Maja Wieczorek (KSz Polonia Wrocław) i Eryk Krawczyk (MUKS MDK Śródmieście Wrocław).

Czytaj więcej: 26.Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w szachach dla dzieci (do lat 6,7,8) - 06.10.2018.

Drukuj

KOŁOWE TURNIEJE NA KATEGORIE CENTRALNE

Termin               
8.10.2018-3.12.2018

Miejsce             
GRRamy BAR ul. Henryka Pobożnego 3, Wrocław

Zgłoszenia         
Marta Wolska mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej: KOŁOWE TURNIEJE NA KATEGORIE CENTRALNE

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.