poniedziałek 20 Lis 2017

START

Drukuj

XI Kongres dr Jana Zukertorta, 25.11.2017, Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu.

Serwisy turniejowe:
- Grupa A - do 18 lat (ur. w roku 1999 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5748/ 
- Grupa B - do 14 lat (ur. w roku 2003 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5749/ 
- Grupa C - do 11 lat (ur. w roku 2006 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5750/ 
- Grupa D - do  8 lat  (ur. w roku 2009 lub później) - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_5751/ 

KOMUNIKAT:

Czytaj więcej: XI Kongres dr Jana Zukertorta, 25.11.2017, Gimnazjum nr 13 we Wrocławiu.

Drukuj

Obóz zimowy dla uczestników zajęć MDK Śródmieście, Lewin Kł., 13-20.01.2018.

W dniach 13-20.01.2018 (pierwszy tydzień ferii zimowych) w Lewinie Kłodzkim (i w Zieleńcu) odbędzie się kolejny zimowy obóz szachowo-narciarski dla 40 uczestników zajęć szachowych MDK Śródmieście Wrocław.

Komunikat. Zgłoszenia przyjmuje kierownik obozu - Anna Domaradzka-Żyła - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Gospodarz obozu ten sam, ale lokalizacja - inna, świetne miejsce!
Drukuj

OMW dla młodzieży - V turniej, Wrocław, 18.11.2017.

W ostatnim tegorocznym turnieju Otwartych Mistrzostw Wrocławia Młodzieżydo lat 14, 11 i 9 wystartowało 32 uczestników. W poszczególnych grupach zwyciężyli:
A - Mikołaj Wieczorek (Śródmieście) ze 100% wynikiem 7/7!
B - Jakub Demski i Małgorzata Nagły (oboje Polonia Wrocław)
C - Mateusz Uhryn (Śródmieście) i Natalia Nakielna (Polonia).
Gratulacje! 

Serwisy turniejowe:
Grupa A - do lat 14Grupa B - do lat 11Grupa C - do lat 9.

Po turnieju wiceprezes DZSzach Robert Korpalski wręczał puchary i medale zwycięzcom całego cyklu OMW 2017.
Mistrzami i medalistami Otwartych Mistrzostw Wrocławia zostali:
grupa A (do lat 14)
dziewczęta: 1.Darya Lunevskaya 2.Kornelia Paluch 3.Katarzyna Tomaszek (wszystkie Śródmieście)
chłopcy: 1.Michał Demski (Polonia) 2.Mateusz Bednarczyk 3.Bartosz Kebel (obaj Śródmieście)
grupa B (do lat 11)
dziewczęta: 1.Olga Kraszewska 2.Kinga Łupińska (obie Śródmieście) 3.Małgorzata Nagły (Polonia)
chłopcy: 1.Tymon Jaworski (Polonia) 2.Adam Halhoul (Śródmieście) 3.Jakub Demski (Polonia)
grupa C (do lat 9)
dziewczęta: 1.Natalia Nakielna (Polonia) 2.Maja Pastuszka (Wratislavia) 3.Maja Wieczorek (Polonia)
chłopcy: 1.Krzysztof Raczek (Polonia) 2.Łukasz Uhryn (Śródmieście) 3.Wojciech Nagły (Polonia)

Czytaj więcej: OMW dla młodzieży - V turniej, Wrocław, 18.11.2017.

Drukuj

Złoty medal MDK Śródmieście w V Mistrzostwach Polski MDK-ów, Świdnica, 11.11.2017.

W Świdnicy 11.11.2017 rozegrane zostały V Mistrzostwa Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego w szachach szybkich, czyli Mistrzostwa Polski Młodzieżowych Domów Kultury.
Mistrzem Polski została ekipa MDK Śródmieście Wrocław!
Wielkie gratulacje dla Anny Domaradzkiej-Żyły i pozostałych zawodników reprezentujących nasz emdek!
Zdjęcia.
Grupa A - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6492/
Grupa B - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6493/
Grupa C - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2017/ti_6494/
Złoci medaliści: Mateusz Bednarczyk, Bartosz Mazurek, Anna Domaradzka-Żyła, Zofia Kulczycka, Kinga Łupińska, Olga Kraszewska, Krzysztof Kraszewski, Oliwia Ścisła, Michał Hołownia, Magdalena Kochańska, Radosław Zawada.

Wyniki Mistrzostw Polski Placówek Wychowania Pozaszkolnego:
 
    C10 D10 C14 D14 C18 D18 nauczyciele SUMA
1 MDK Śródmieście 5,0 5,0 6,5 5,5 6,5 3,0 4,5 36,0
2 CEKDiM Wrocław 5,0 3,0 6,0 5,0 3,5 4,0 5,5 32,0
3 MDK Fabryczna 7,5 3,0 6,5 2,0 4,5 1,0 6,5 31,0
4 MDK Świdnica 5,0 2,5 6,0 4,0 4,0 0 5,5 27,0

Czytaj więcej: Złoty medal MDK Śródmieście w V Mistrzostwach Polski MDK-ów, Świdnica, 11.11.2017.

Drukuj

Turniej Niepodległości, 11-12.11.2017, MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.

W MDK Śródmieście Wrocław w dniach 11-12.11.2017 rozegrany został Turniej Niepodległości, w którym wzięło udział 135 zawodników. 

Wyniki:
GRUPA A (od 1600) 11-12.11.2017 - 1 miejsce - Stanislav VASYLIV (Ukraina).
GRUPA B (1250 - 1600) 11-12.11.2017 - 1 miejsce - Mateusz WOŹNIAK (Gubin). 
GRUPA C (1000 -1250) 11.11.2017 - 1 miejsce - Tomasz MRÓZ (Wrocław).

Czytaj więcej: Turniej Niepodległości, 11-12.11.2017, MDK Śródmieście Wrocław, ul. Dubois 5.

Ostatnio na Forum

Wiadomości szachowe

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.