Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: Występy zawodników Śródmieścia

Występy zawodników Śródmieścia 3 lata 5 miesiąc ago #487

Od kilku dni trwa w Obrze silny turniej szachowy, w którym występuje czwórka naszych zawodników. Na rundę przed końcem Zosia Frej zajmuje 7. a Franek Sernecki 8. miejsce. Oboje zgromadzili po 5,5 pkt. w 8 partiach. Bartosz Mazurek jest 46. z dorobkiem 3 pkt. a Kasia Tomaszek z 2 pkt. jest 61.
W ostatniej rundzie Franek i Zosia zremisowali zajmując odpowiednio 8. i 9. miejsca, a Bartosz i Kasia wygrali zajmując miejsca 39. i 57.
Wielkie brawa dla Zosi za wypełnienie normy kandydackiej!!!
Ostatnio zmieniany: 3 lata 5 miesiąc ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Występy zawodników Śródmieścia 3 lata 5 miesiąc ago #506

Gratulacje dla Dawida Ziemięckiego za udany występ w I Feryjnym Wyścigu po Kategorie! 4. miejsce wśród 18 uczestników, zdobycie II kategorii i zyskanie 57 pkt. ELO to całkiem niezłe osiągnięcie. ;)
W turnieju zagrały też Kasia Tomaszek i Oliwka Ścisła zajmując odpowiednio 11. i 14. miejsca.

• Otrzymane podziękowania: 3
Dzisiaj zakończył się Zimowy Turniej o Puchar Dyrektora MDK Fabryczna Wrocław - 8-10.02.2016.Wzięli w nim udział Kinga i Marcel Łupińscy.
Marcel zajął wysokie V miejsce, zdobył 5,0 pkt z 7 partii i wypełnił
normę na II kategorię! Gratulacje dla naszego młodego wojownika!
W ciągu ostatniego półrocza Kinga i Marcel błyskawicznie podwyższają
swoje kategorie szachowe.
Kinga tym razem nie odniosła sukcesu, ale udało się uniknąć
ostatniego miejsca w stawce 25 zawodników.
Wyrażam uznanie państwu Łupińskim - Małgorzacie i Mariuszowi.

Występy zawodników Śródmieścia 3 lata 5 miesiąc ago #517

Dzisiaj zakończyły się turnieje w ramach II Feryjnego Wyścigu po Kategorie rozgrywanego w zaprzyjaźnionym klubie Hetman. Wystartowała w nich szóstka zawodników Śródmieścia. Najlepiej wypadły Dominika Kisielewska, która wygrała grupę B i zdobyła II kategorię oraz Zosia Kulczycka, która zajęła 2. miejsce w grupie C i zdobyła III kategorię. Gratulacje!
Pola Szanfisz zajęła 8. miejsce w grupie D, Kasia Tomaszek 18. a Oliwka Ścisła 19. miejsce w grupie A, a jedyny "rodzynek" Marek Szreter był 20. w grupie B.

Występy zawodników Śródmieścia 3 lata 5 miesiąc ago #522

• Offline
Przy tej okazji warto wspomnieć o naszym przyjacielu Rafale Siwiku.
Ten znany i ceniony sędzia także wspomaga szachowo Dominikę Kisielewską.
Rafale - gratulujemy i dziękujemy

Występy zawodników Śródmieścia 3 lata 5 miesiąc ago #523

15 i 16 lutego w Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbywały się mistrzostwa Wrocławia szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Wystartowało w nich odpowiednio 29, 19 i 19 szkół, czyli ponad 270 uczniów. Wielu z nich to zawodnicy Śródmieścia. Wymienię tu tylko tych, których szkoły zdobyły medale mistrzostw Wrocławia.
Złoto wśród szkół podstawowych zdobyła SP 91 ( I - Łukasz Strugarek 5 pkt., III - Kasia Tomaszek 5 pkt., IV - Oliwia Ścisła 6 pkt., trener Robert Korpalski).
Złoto wśród gimnazjów zdobył wielokrotny mistrz Polski 13 Gm ( I - Michał Hołownia 7(!) pkt., II - Mikołaj Molenda 7(!) pkt., III - Krzysztof Tokarz 6 pkt., trenerzy Robert Korpalski i Krzysztof Krupa)
Złoto wśród liceów zdobyło XIV LO ( III - Adam Woźniak 5 pkt.)
W srebrnym Gimnazjum Akademickim przy PWr zagrał Bartosz Kosiński - 5 pkt.
W srebrnym III LO wystąpili Maciek Korpalski - 3,5 pkt., Helena Sękowska - 4 pkt. i Judyta Lachowicz - 7(!) pkt.
W brązowym Gimnazjum nr 23 wystąpił Kacper Nowak - 4,5 pkt.
W brązowym XIII LO zagrali Dawid Ziemięcki - 4 pkt., Jarosław Szczuraszyk - 6 pkt. i Agata Skotny - 4 pkt.
Warto też wspomnieć występ Agnieszki Dmochowskiej z VII LO, która zdobyła 100%, czyli 7 pkt.
Wielkie gratulacje dla wszystkich wymienionych zawodników Śródmieścia i życzenia równie udanych występów w rozgrywkach strefowych!
Czas generowania strony: 0.215 s.