piątek 29 Mar 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: Występy zawodników Śródmieścia

Występy zawodników Śródmieścia 4 lata 5 miesiąc ago #1928

Zakończyły się międzynarodowe mistrzostwa Niemiec do lat 8 w Sebnitz. W turnieju wystąpiła dwójka naszych zawodników. Kamil Dobrowolski zajął 5 miejsce, Michalinka była 9 dziewczynką.Wynik Kamila w porządku, przy większej koncentracji można było powalczyć o więcej. Michalinka miała trudniej będąc rok młodsza i grając bardzo nierówno. Myślę jednak , że za rok powalczy mocno.Wyniki:
www.jugendschachbund-sachsen.de/iem-u8/tabelle.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Występy zawodników Śródmieścia 4 lata 5 miesiąc ago #1919

Ja w imieniu Rodziców, dziękuję za przygotowania i budowanie bojowej atmosfery zawodów.
Trenerzy znów sprawdzili się wyśmienicie - pan Wiesłam oprócz przygotowań do partii i analiz trenował dzieci jeszcze w innych sportach oraz turystyce, jako uzupełnienie kondycyjne, pan Robert oprócz przygotowań do partii oraz analiz, sprawdził się jak zwykle w poprawianiu humorów frustratów po przegranej, ale też sprawdził się jako organizator pomocy GOPR;-), pan Adam, oprócz przygotowań do partii oraz analiz, sprawdził się dobrze jako awaryjny kierowca na-miejsce-na-czas-na-pewno;-), oraz zapewnił dzieciom dostęp do sklepu, a co najważniejsze, przypominał całemu towarzystwu, że najważniejszym celem wyjazdu jest kwalifikacja do Mistrzostw Polski!

A ja w emocjach rundowych i międzyrundowych, zapomniałam nawet złożyć im życzenia, z okazji Dnia Nauczyciela, co też czynię teraz: dużo radości z nauczania i wdzięczności swoich podopiecznych, jak również wspólnych z dziećmi sukcesów. "Skuteczności", jakby to ujął pan Adam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Występy zawodników Śródmieścia 4 lata 5 miesiąc ago #1918

  • Adam Bożek
  • Adam Bożek Avatar
  • Offline
  • Złoty forowicz
  • Posty: 285
  • Otrzymane podziękowania: 52
Pomyślnie zakończyły się rozgrywki Makroregionu będące eliminacjami do finałów Mistrzostw Polski Juniorów w 2020 roku. W Kudowie reprezentowało nas 11 juniorów we wszystkich kategoriach wiekowych.Dziękuję!
Młodzi juniorzy MUKS-u wywalczyli 6 miejsc premiowanych udziałem w przyszłorocznych finałach Mistrzostw Polski.
Sandra Klincewicz - I miejsce D-9,
Zofia Kulczycka - III miejsce D-11,
Oliwia Ścisła - III miejsce D-13,
Wojciech Nagły - IV miejsce C-11,
w grupie C-9 - IV miejsce podzielili Łukasz Uhryn i Eryk Krawczyk.
Wielkie gratulacje dla dzieci i podziękowania dla obecnych w Kudowie rodzin naszych podopiecznych.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Występy zawodników Śródmieścia 4 lata 5 miesiąc ago #1917

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1029
  • Otrzymane podziękowania: 490
Sławomir Bednarczyk napisał:
I miejsce Mateusza Bednarczyka w Turnieju o Puchar Rektora PWSZ w Nysie.
Także dzięki remisowi z kandydatem na mistrza F.2160.
Gratulacje dla Mateusza!
Samodzielne zwycięstwo w turnieju z tempem P-60 (więc granym tempem klasycznym!) plus osiągnięty ranking (2075 :-) ) robią wrażenie, tak trzymać!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Występy zawodników Śródmieścia 4 lata 5 miesiąc ago #1916

I miejsce Mateusza Bednarczyka w Turnieju o Puchar Rektora PWSZ w Nysie.
Także dzięki remisowi z kandydatem na mistrza F.2160.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.078 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.