czwartek 28 Mar 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: Organizacja wyjazdów

Organizacja wyjazdów 3 lata 2 miesiąc ago #2283

Maks jedzie do Szklarskiej Poręby na turniej , można się jeszcze dopisać. Wygląda na to że turniej się odbędzie.
Zachęcam, może ktoś się jeszcze zdecyduje pojechać.
Pozdrawiam sylwestrowo-noworocznie
Agnieszka Małas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 2 miesiąc ago #2282

Nie mamy jeszcze ostatecznej decyzji. Pojedziemy albo do Szklarskiej Poręby na turniej "Szachami przez Polskę" - Karkonosze 2021, albo do Jastrzębiej Góry. Decyzja wkrótce :) .
Pozdrawiam miedzyświątecznie również
Agnieszka Małas
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 2 miesiąc ago #2281

Z półfinałami jest tak że jeśli ktoś ma już kwalifikacje do MP i weźmie udział w półfinałach zrzeka się automatycznie swojej kwalifikacji i musi walczyć raz jeszcze o nią. Stąd każdy kto ją już ma nie będzie zainteresowany. Eryk, Krzyś i Adam mieli jechać według planu czy Piotrek i Maks pojadą tego nie wiem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 2 miesiąc ago #2280

Dzień dobry - pojawił się pomysł, żeby dzieci, które chciały jechać na obóz, a obóz musiał się rozwiązać - żeby pojechały na Półfinały Polski, wraz z trenerami, którzy mieli jechać na obóz. Chyba tu pan Dzikowski by wchodził w grę z naszego klubu (?). Czy jest to możliwe?

Nie wiem, jak w starszych grupach, ale w młodszych (czyli druga tura półfinałów) - chętni by raczej byli:

Na dziś mogę powiedzieć:
- Krzyś Nagły
- Eryk Krawczyk
- Adam Gibała
- Piotrek Sambor
- Maks Małas

Z dziewczynek nie ma nikogo w tych młodszych grupach.

Wiem skądinąd, że mógłby pojechać Maks Kornak - ale trzeba by było ich powiadomić, nie wiem, kto jeszcze, szczególnie dziewczynki.
Nie wiem, czy ktoś z trenerów, oprócz pana Adama, chciałby się wybrać- to trzeba by było szybko zorganizować, bo termin już minął, trzeba by było ustalić co i jak.

Czy ktoś z trenerów byłby zainteresowany jeszcze wyjazdem?

Pozdrawiam międzyświątecznie
Jola Krawczyk
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 3 miesiąc ago #2278

  • Piotr Wieczorek
  • Piotr Wieczorek Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 2
  • Otrzymane podziękowania: 3
Pojawił się projekt nowego rozporządzenia (link):

Ograniczenie współzawodnictwa sportowego, zajęć sportowych i organizacji wydarzeń sportowych wyłącznie do:
  • sportu zawodowego w rozumieniu art. 2 pkt 143 rozporządzenia Komisji nr 651/2014 z dnia 17 czerwca 2014 r. uznającego niektóre rodzaje pomocy za zgodne z rynkiem wewnętrznym w zastosowaniu art. 107 i 108 traktatu (Dz. Urz. UE L 187 z 26.06.2014, str. 1, z późn. zm.) lub
  • zawodników pobierających stypendium sportowe, o którym mowa w ustawie z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz. U. z 2020 r. poz. 1133), lub
  • zawodników będących członkami kadry narodowej lub reprezentacji olimpijskiej, lub reprezentacji paraolimpijskiej, lub uprawiających sport w ramach ligi zawodowej w rozumieniu tej ustawy,
  • lub dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy
(pod warunkiem organizowania ww. współzawodnictwa, zajęć i wydarzeń bez udziału publiczności).

Zgodnie z ww. rozporządzeniem nr 651/2014 sport zawodowy to uprawianie sportu w taki sposób, w jaki świadczy się pracę lub usługi za wynagrodzeniem, bez względu na to, czy pomiędzy sportowcem zawodowym a odpowiednią organizacją sportową istnieje formalna umowa o pracę czy też nie, w przypadku gdy wynagrodzenie przekracza koszty uczestnictwa i stanowi znaczącą część dochodów dla sportowca; koszty podróży i zakwaterowania związane z uczestnictwem w zawodach sportowych nie są uważane za wynagrodzenie dla celów niniejszego rozporządzenia.
Ostatnio zmieniany: 3 lata 3 miesiąc ago przez Piotr Wieczorek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Organizacja wyjazdów 3 lata 3 miesiąc ago #2277

"
W związku z ogłoszeniem kwarantanny narodowej Polski Związek Szachowy wysłał do Ministerstwa Sportu zapytanie z prośbą o wytyczne dotyczące współzawodnictwa sportowego.
"
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.066 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 33 gości oraz 1 użytkownik.

  • TatoAdama