piątek 31 Mar 2023

START

Drukuj

WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE - 20.06.2015r

Logo MUKS MDK Śródmieście Wrocław.WALNE ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW
 MUKS MDK ŚRÓDMIEŚCIE WROCŁAW
W dniu 20.06.2015 r. (sobota) o godz. 16.15 w siedzibie Gimnazjum nr 13 przy ul. Reja 3 we Wrocławiu odbędzie się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków MUKS MDK Śródmieście Wrocław. Zainteresowanych udziałem w zebraniu proszę o wcześniejsze potwierdzenie swojej obecności do dnia 19.06.2015 r. u prezesa Klubu Waldemara Serneckiego (mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

    Przypominamy jednocześnie treść Uchwały Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Członków Klubu MUKS MDK Śródmieście Wrocław w sprawie określenia wysokości i trybu płacenia składek członkowskich zgodnie z  18 pkt 1 ust. f Statutu Klubu.

 Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu uchwala niniejszym obowiązek płacenia składek członkowskich przez członków MUKS MDK Śródmieście Wrocław.

 I. Wysokość składek członkowskich:

1. 10,00 zł (dziesięć złotych) miesięcznie dla członków klubu określonych w § 10 pkt 1 Statutu Klubu.

2. 5,00 zł (pięć złotych) miesięcznie dla członków klubu określonych w § 10 pkt 2 Statutu Klubu.

3. Zwolnieni z obowiązku opłacania składek członkowskich są:

a) członkowie klubu określeni w § 10 pkt 3 Statutu Klubu.

b) członkowie władz klubu oraz ich dzieci.

 II. Forma płatności składek członkowskich:

 Składki członkowskie płacone są bez wezwania, z góry, za każdy miesiąc w terminie do 15 dnia każdego miesiąca, w formie przelewu na rachunek bankowy klubu.

 III. Uprawnienia Zarządu:

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Klubu uchwala udziela niniejszym Zarządowi Klubu prawa do stosowania na wniosek członka klubu zwolnienia z obowiązku płacenia składek członkowskich w szczególności w przypadku świadczenia nieodpłatnych świadczeń ze strony członka klubu na rzecz klubu oraz w innych przypadkach istotnymi powodami.

IV. Kary za niepłacenie lub zaleganie z płatnością składek członkowskich.

1. Zarząd Klubu może w drodze uchwały zawiesić na okres do 12 miesięcy członka klubu w trybie § 24 pkt 1 ust. c  za niepłacenie składek przez okres 6 miesięcy.

2.  Zarząd Klubu może w drodze uchwały wykluczyć członka klubu w trybie § 24 pkt 1 ust. d  za niepłacenie składek przez okres 12 miesięcy. 

                                                                                              Prezes Klubu

                                                                                          Waldemar Sernecki

 

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 65 gości oraz 0 użytkowników.