Turniej klasyfikacyjny w MDK Śródmieście, 23-24.04.1994, Grupa A
Turniej klasyfikacyjny w MDK Śródmieście, 23-24.04.1994, Grupa A - do pobrania - format .doc.
SZACHOWY TURNIEJ KLASYFIKACYJNY MDK WROCŁAW - ŚRÓDMIEŚCIE 23 - 24. 04. 1994
GRUPA "A"
Nu-mer |
Imię Nazwisko |
Kate-goria |
Ranking zawodnika |
Rok urodzenia |
Szkoła |
Klub |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
Pkt. |
Berger |
Miej- sce |
Uzyskany ranking |
Zdobyta kateg. |
1 |
Magdalena Zawadzka |
II |
1600 |
1981 |
70 |
MKS MDK Śr. |
|
0 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
1 |
5.0 |
19.0 |
2 |
1750 |
- |
2 |
Kazimierz Leszczyński |
III |
1600 |
1938 |
- |
Hetman |
1 |
|
1 |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
5.0 |
21.0 |
1 |
1750 |
- |
3 |
Karolina Kapustyńska |
II |
1600 |
1984 |
108 |
MKS MDK Śr. |
0 |
0 |
|
0 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2.0 |
|
7 |
1450 |
- |
4 |
Łukasz Litwiński |
III |
1600 |
1982 |
60 |
MKS MDK Śr. |
0 |
0 |
1 |
|
0 |
1 |
1 |
1 |
4.0 |
|
4 |
1650 |
- |
5 |
Piotr Idzikowski |
III |
1600 |
1980 |
59 |
AZS Uniwersytet |
0 |
0 |
1 |
1 |
|
0.5 |
1 |
1 |
4.5 |
|
3 |
1700 |
- |
6 |
Maciej Karpiak |
III |
1600 |
1984 |
66 |
MKS MDK Śr. |
0 |
1 |
1 |
0 |
0.5 |
|
- |
0.5 |
3.0 |
|
6 |
1350 |
- |
7 |
Hubert Adamczyk |
III |
1600 |
1976 |
ZSM2 |
MKS MDK Śr. |
1 |
1 |
0 |
0 |
0 |
+ |
|
1 |
4.0 |
|
5 |
1600 |
- |
8 |
Wojciech Barczyński |
III |
1600 |
1982 |
60 |
MKS MDK Śr. |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0.5 |
0 |
|
0.5 |
|
8 |
1300 |
- |
Tempo gry : po 75 minut na 40 posunięć + po 15 minut w dogrywce.
Ranking średni : 1600.
Normy na kategorie : II kategoria męska - 5.5 pkt. z 7 partii.
Uwagi : Turnieju nie ukończył Maciej Karpiak. W partiach z Wojciechem Barczyńskim, Magdaleną Zawadzką i Kazimierzem Leszczyńskim zastępował go Rafał Dobrzański (III kat., 1600, 1983, III WSE, MKS MDK Śródmieście). Maciej Karpiak
został ukarany przez swój klub szachowy dwumiesięczną dyskwalifikacją.
Sędzia turnieju - Krzysztof Krupa
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 21 godzin 9 minut ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 14 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 dni 16 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 16 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 5 dni 15 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 3 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 30 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.