środa 29 Cze 2022

Artykuły

Drukuj

ZŁOTO i SREBRO na Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec Dzieci do lat 8, Sebnitz 18-24.10.2020.

W tradycyjnie rozgrywanych w Sebnitz Międzynarodowych Mistrzostwach Niemiec Dzieci do lat 8 startuje trójka reprezentantów naszego klubu: Michalina i Zuzanna Popczyńskie oraz Adam Gibała.

W ostatniej rundzie Michalina Popczyńska wygrała swój pojedynek i wynikiem 6,0 pkt. z 9 partii zapewniła sobie tytuł mistrzyni Niemiec dzieci. Wielkie gratulacje!!!
Adam Gibała zremisował swoją partię i zdobywając 7,0 pkt. został wicemistrzem Niemiec. :-) Brawo!!!
Najmłodsza Zuzanna przegrała i zakończyła turniej z 2,0 pkt. i wieloma cennymi doświadczeniami.

Przedostatnia 8. runda była znakomita dla naszych zawodników. Cała trójka wygrała! :-) Adam dzieli 2-3 miejsce z wynikiem 6,5 pkt. z 8 partii, Michalina jest najlepszą dziewczynką z dorobkiem 5,0 pkt. a Zuzanna ma 2,0 pkt. Z niecierpliwością czekamy na jutrzejszą ostatnią rundę!
Liderem jest Wojtek Pelczarski (Hetman Wrocław) z wynikiem 7,0 pkt. Co ciekawe, jedyny punkt Wojtek stracił w 3. rundzie przegrywając z ... Adamem.
Link na wyniki
W 7. rundzie Adam wygrał i awansował na 3. miejsce, Michalina zremisowała i zachowała 2. miejsce wśród dziewcząt, a Zuzia przegrała. Trzymamy kciuki za udane partie naszej trójki!
Drugą dobrą wiadomością jest skuteczna gra zawodnika z zaprzyjaźnionego z nami klubu -Hetmana- Wojciecha Pelczarskiego, który zajmuje 2. miejsce w tych mistrzostwach. Wojtkowi też  życzymy powodzenia.

Po 6 rundach Adam zajmuje 4. miejsce z dorobkiem 4,5 pkt. Michalina zdobyła 3,5 pkt. i jest na razie drugą dziewczynką, a Zuzia ma 1,0 pkt.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.