wtorek 07 Lut 2023

START

Drukuj

Ligowa sobota, 6.11.2021

W związku z rozpoczęciem rozgrywek ligi okręgowej seniorów nasz klub zorganizował czwórmecz drużyn, które w lidze okręgowej wystąpią. W czwórmeczu zwyciężył zespół MUKS MDK Śródmieście I w składzie: Łukasz Mazurkiewicz, Adam Gibała, Wojciech Nagły, Krzysztof Nagły, Krzysztof Gibała i Małgorzata Nagły. Drugie miejsce zajął MUKS MDK Śródmieście IV w składzie: Zofia Frej, Zofia Kulczycka, Daria Łuniewska, Aliaksandra Klintsevich, Maja Popczyńska, Kacper Kłys, Kinga Łupińska i Agnieszka Małas. Trzeci był MUKS MDK Śródmieście II (Abdel-Azziz Dahche, Bartosz Kebel, Piotr Frąc, Adam Biernacki, Mateusz Ruszkiewicz i Tymoteusz Jaszowski). Czwartą pozycję zajął MUKS MDK Śródmieście III (Robert Korpalski, Michał Hołownia, Eryk Krawczyk, Marcel Łupiński, Piotr Sambor, Maksymilian Małas, Karol Matyka i Jolanta Krawczyk).
Indywidualnie najlepiej spisali się zdobywając komplet trzech punktów: Wojciech Nagły, Sandra Klintsevich, Maja Popczyńska i Jolanta Krawczyk. Gratulacje!!!
Zapraszamy wszystkich zawodników MUKS MDK Śródmieście posiadających co najmniej III kategorię (i bardzo ambitnych z IV kategorią), którzy chcą reprezentować klub w rozgrywkach ligi okręgowej (dawna IV liga seniorów) do udziału w ligowej sobocie 6 listopada 2021. Ligowa sobota odbędzie się w klubie Hetman przy ul.Św.Antoniego 31 b.

Program "Ligowej soboty":
9:00-9:15 Potwierdzenie udziału.
9:15-9:30 Ustalenie składów drużyn.
9:30 Rozegramy 3 rundy tempem 60' + 30"/na ruch. Partie będą liczone do rankingu FIDE w ramach ligi okręgowej.
13:00-13:30 przerwa na małe co-nieco (solidny kawałek pizzy dla każdego chętnego uczestnika ligowej soboty + herbata).
13:30 Dokończenie rozgrywek.
ok.16:00 (lub nieco później) wręczenie słodkich upominków zwycięskiej drużynie.

Kolejne mecze w ramach ligi okręgowej zagramy w niedzielę 19.12.2021.

Zapisy zawodników, którzy pojawią się 6.11.2021. przez serwis "Ligowa sobota MUKS MDK Śródmieście Wrocław".

Zawodnicy, którzy chcą grać w lidze okręgowej, ale nie będą mogli pojawić się w sobotę zapisują się mailem do piątku 5.11.2021.  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 


Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.