START
Nasi finaliści MPJ na 2022 rok
Poniżej lista jedenastu finalistów MPJ 2022 z naszego klubu:
MPJ D10 - Michalina Popczyńska (za wyniki na MPJ D10 w 2021 roku)
MPJ D10 - Zuzanna Popczyńska (za miejsce na półfinale MPJ)
MPJ D12 - Aliaksandra Klintsevich (za wyniki na OOM w 2021 roku)
MPJ D14 - Zofia Kulczycka (za miejsce w makroregionie DS-LB)
MPJ D14 - Maja Popczyńska (za miejsce na półfinale MPJ)
MPJ D16 - Oliwia Ścisła (za ranking)
MPJ C10 - Adam Gibała (za wyniki na MPJ C10 w 2021 roku)
MPJ C12 - Kamil Dobrowolski (za miejsce w makroregionie DS-LB)
MPJ C12 - Łukasz Uhryn (za miejsce w makroregionie DS-LB)
MPJ C14 - Mateusz Uhryn (za miejsce na półfinale MPJ)
MPJ C16 - Mikołaj Wieczorek (za ranking)
Gratulacje i życzenia udanych występów na finałach!
Ostatnio na Forum
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 53 minut ago
-
- TOP turnieje
- 11 godzin 44 minut ago
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 tydzień 1 dzień ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 1 tydzień 1 dzień ago
-
- III liga juniorów
- 1 tydzień 1 dzień ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 2 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 2 dni ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ligi seniorów
- 3 tygodni 4 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, Wałbrzych 13-20.04.2024
-
38 Memoriał Mistrza Czesława Błaszczaka 29-31.05.2024
-
Złota Iglica - Grupa C (Pierwszy Krok), 2.05.2024.
-
Złota Iglica Grupa B (Drugi Krok - rankingi 1250-1700), 4-5.05.2024
-
Złota Iglica Grupa A (liczona do FIDE), 1-5.05.2024.
-
Srebro w IV lidze! III i IV ligi juniorów, Kłodzko 5-7.04.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024