Artykuły
Ligowa niedziela 9.10.2022.
Zwyciężył zespół "WTOREK" (Piotr FRĄC, Marcel SOBIERACKI, Sasza SAKHARCHUK, Karol MATYKA, Kamil MAŁEK, Maks KORNAK i Maks MAŁAS) - 15 pkt. przed "ZAKRZOWEM" (Adam GIBAŁA, Sandra KLINTSEVICH, Kamil DOBROWOLSKI, Maja i Michalina POPCZYŃSKIE oraz Małgosia NAGŁY) - 13 pkt. Trzecia była "WIELKA WYSPA" (Łukasz UHRYN, Jacek MAJCHROWSKI, Kacper KŁYS, Eryk KRAWCZYK, Piotr SAMBOR, Marek i Sofia SKOCZYLIASOWIE) - 9 pkt. a czwarta "ŚRODA" (Karol ŻYTO, Wojtek i Krzysiu NAGŁY, Vasyl SUL, Agata, Antek i Marysia ZAWISTOWSCY) - 5 pkt.
Zapraszamy wszystkich zawodników MUKS MDK Śródmieście posiadających co najmniej III kategorię (i bardzo ambitnych z IV kategorią), którzy chcą reprezentować klub w rozgrywkach ligi okręgowej (dawna IV liga seniorów) do udziału w ligowej niedzieli 9. października 2022. Ligowa niedziela odbędzie się w klubie Hetman przy ul.Św.Antoniego 31 b.
Program "Ligowej niedzieli":
9:00-9:15 Potwierdzenie udziału.
9:15-9:30 Ustalenie składów drużyn.
9:30 Rozegramy 3 rundy tempem 60' + 30"/na ruch. Partie będą liczone do rankingu FIDE w ramach ligi okręgowej.
13:00-13:30 przerwa na małe co-nieco (solidny kawałek pizzy dla każdego chętnego uczestnika ligowej soboty + herbata).
13:30 Dokończenie rozgrywek.
ok. 16:00 (lub nieco później) wręczenie słodkich upominków zwycięskiej drużynie.
Kolejne mecze w ramach ligi okręgowej zagramy w terminach ustalonych przez DZSzach (najprawdopodobniej w listopadzie).
Zapisy zawodników, którzy pojawią się 9.10.2022. przez serwis "Ligowa niedziela MUKS MDK Śródmieście Wrocław".
Zawodnicy, którzy chcą grać w lidze okręgowej, ale nie będą mogli pojawić się w sobotę zapisują się mailem do soboty 8.10.2022. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Podczas ligowej niedzieli nastąpi wręczenie nagród za wyniki uzyskane podczas Mistrzostw Polski Juniorów w tym roku - szczegóły zostaną rozesłane emailem do zainteresowanych osób.
Zapraszam, Prezes Klubu Michał Dzikowski
Ostatnio na Forum
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 21 godzin 44 minut ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 15 godzin ago
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 3 dni 17 godzin ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 17 godzin ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 5 dni 16 godzin ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 3 tygodni 4 dni ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 3 tygodni 5 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 2 miesiąc 3 dni ago
Klub
Gościmy
Odwiedza nas 36 gości oraz 1 użytkownik.
- TatoAdama
Turnieje
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.