sobota 09 Gru 2023

START

Drukuj

Ligowa niedziela 9.10.2022.

Za nami kolejny czwórmecz drużynowy, w którym zagrało 27 zawodniczek i zawodników. Po ubiegłorocznej "ligowej sobocie", w tym roku była "ligowa niedziela". Tradycyjnie z pizzą dla wszystkich i czekoladami dla najlepszej drużyny. 
Zwyciężył zespół "WTOREK" (Piotr FRĄC, Marcel SOBIERACKI, Sasza SAKHARCHUK, Karol MATYKA, Kamil MAŁEK, Maks KORNAK i Maks MAŁAS) - 15 pkt. przed "ZAKRZOWEM" (Adam GIBAŁA, Sandra KLINTSEVICH, Kamil DOBROWOLSKI, Maja i Michalina POPCZYŃSKIE oraz Małgosia NAGŁY) - 13 pkt. Trzecia była "WIELKA WYSPA" (Łukasz UHRYN, Jacek MAJCHROWSKI, Kacper KŁYS, Eryk KRAWCZYK, Piotr SAMBOR, Marek i Sofia SKOCZYLIASOWIE) - 9 pkt. a czwarta "ŚRODA" (Karol ŻYTO, Wojtek i Krzysiu NAGŁY, Vasyl SUL, Agata, Antek i Marysia ZAWISTOWSCY) - 5 pkt.

Zapraszamy wszystkich zawodników MUKS MDK Śródmieście posiadających co najmniej III kategorię (i bardzo ambitnych z IV kategorią), którzy chcą reprezentować klub w rozgrywkach ligi okręgowej (dawna IV liga seniorów) do udziału w ligowej niedzieli 9. października 2022. Ligowa niedziela odbędzie się w klubie Hetman przy ul.Św.Antoniego 31 b.

Program "Ligowej niedzieli":
9:00-9:15 Potwierdzenie udziału.
9:15-9:30 Ustalenie składów drużyn.
9:30 Rozegramy 3 rundy tempem 60' + 30"/na ruch. Partie będą liczone do rankingu FIDE w ramach ligi okręgowej.
13:00-13:30 przerwa na małe co-nieco (solidny kawałek pizzy dla każdego chętnego uczestnika ligowej soboty + herbata).
13:30 Dokończenie rozgrywek.
ok. 16:00 (lub nieco później) wręczenie słodkich upominków zwycięskiej drużynie.

Kolejne mecze w ramach ligi okręgowej zagramy w terminach ustalonych przez DZSzach (najprawdopodobniej w listopadzie).

Zapisy zawodników, którzy pojawią się 9.10.2022. przez serwis "Ligowa niedziela MUKS MDK Śródmieście Wrocław".

Zawodnicy, którzy chcą grać w lidze okręgowej, ale nie będą mogli pojawić się w sobotę zapisują się mailem do soboty 8.10.2022.  na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Podczas ligowej niedzieli nastąpi wręczenie nagród za wyniki uzyskane podczas Mistrzostw Polski Juniorów w tym roku - szczegóły zostaną rozesłane emailem do zainteresowanych osób.
Zapraszam, Prezes Klubu Michał Dzikowski

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 1 użytkownik.

  • TatoAdama