sobota 24 Lut 2024

Artykuły

Drukuj

Pierwszy Krok, klub Hetman 19.11.2022.

W sobotnim turnieju wystąpiło 30 młodych uczestników zajęć szachowych MDK Śródmieście, CR Talent i WKSz Hetman. Po zaciętej walce triumfowało czterech zawodników z dorobkiem 5 pkt.: Iwo Kanclerz, Antoni Diakun, Aleksander Węglorz i Michał Korzeniowski. Najlepszą zawodniczką była Ola Nagły. Gratulacje!
Ponadto pięć osób zdobyło IV kategorie, a siedem - V. Ośmioro najlepszych uczestników zdobyło cenne nagrody, a wszyscy pozostali - upominki. Po turnieju większość uczestników zapowiadała udział w kolejnym turnieju PIERWSZY KROK, który odbędzie się podczas ferii zimowych. Do zobaczenia!
WYNIKI
Zapraszamy zawodników uczęszczających na zajęcia MDK Śródmieście (podopieczni Adama Bożka, Piotra Dobrowolskiego, Anny Domaradzkiej-Żyły, Michała Dzikowskiego, Wiesława Janochy i Krzysztofa Krupy) i Centrum Talent (podopieczni Roberta Korpalskiego) na turniej szachowy dla początkujących. Do udziału uprawnieni są zawodnicy bez kategorii oraz posiadacze V kategorii w wieku do 14 lat (rok urodzenia 2008 i młodsi) oraz posiadacze IV kategorii w wieku do lat 10 (rok urodzenia 2012 i młodsi).
Turniej odbędzie się w sobotę 19.11.br. w klubie szachowym przy ul. Św. Antoniego 31.
Zapisy przez stronę Chessarbitra lub mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
W godzinach 9:40-9:55 potwierdzamy udział.
Początek partii ok. 10:00, planowane zakończenie ok. 14:00. W turnieju można zdobyć V i IV kategorię szachową, a wszyscy uczestnicy otrzymają nagrody lub upominki.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.