środa 24 Lip 2024
Drukuj

GRAFIK ZAJĘĆ


Michał Dzikowski

Dokładny plan zajęć:

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek SP 45 14.30-17.30  
Wtorek SP 91 14.00-17.00  
Środa SP 95 15.30-17.00  
Czwartek SP 66 14.00-18.30  
Piątek MDK s.13 14..45-16.15 grupa początkująca
     

Adam Bożek

Dokładny plan zajęć:

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek SP 84 s.0.17 13.30-16.30 7lat–początkujący-i starsi-zaawansowani
Wtorek SP 17, sala 1A 14.40-16.55 7lat–początkujący-i starsi-zaawansowani
Środa SP 46, sala 22 13.30-15.45 7lat–początkujący-i starsi-zaawansowani
Czwartek MDK, sala 13 16.30-19.30 dzieci z co najmniej IV kategorią dzieci z co
Piątek MDK, sala 13 16.30-19.30 dzieci z co najmniej IV kategorią dzieci z co

 

Piotr Dobrowolski

 

Dokładny plan zajęć:

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek MDK, s.13 16.30-19.30 gr.zaawansowana
Wtorek MDK, s.foto 16.30-19.30 gr.zaawansowana
Środa LO 3 15.30-17.00  
Środa MDK, s.2 17.15-19.15 gr.zaawansowana
Czwartek SP 58 13.00 - 15.15  
Czwartek LO 3 15.10-17.10  

 

Krzysztof Krupa

 

Dokładny plan zajęć:

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek SP nr 76 s.2 16.00-19.05  
Środa SP nr 82 s.26 15.00-18.05  
Czwartek MDK s.7 16.00-18.15  

 

Wiesław Janocha

 

Dokładny plan zajęć:

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Poniedziałek SP nr 83 s.301 12.55-15.35  
Wtorek SP nr 108 s.24 12.45-15.20  
Wtorek MDK s.13 16.30-19.30  
Środa SP nr 63 s.50 8.50-9.35  
Środa SP nr 63 s.43 13.40-14.25  
Środa MDK s. 13 16.30-19.30  
Czwartek SP nr 63 s.52 14..40-16.10  

 

Anna Domaradzka-Żyła

 

Dokładny plan zajęć:

Dzień tygodnia: Sala: Godziny zajęć: Uwagi:
Środa SP nr 44 s.4 13.35-16.35  
Czwartek SP nr 107 s. 34 13.30-15.15  
Czwartek SP nr 1 s. 9 15.30-17.30
Zajęcia ujęte w programach Grup Szkolenia Podstawowego i Młodzieżowych Centrów Sportu.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.