Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 61
Życzymy powodzenia!
Wyjazd na zawody możliwy jest dzięki wsparciu z Gminy Wrocław.
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 729
Udział wzięło 30 szachowych rodzin, a najlepsze okazały się:
1. miejsce Rodzina Gibała (Adam i Krzysztof)
2. miejsce Rodzina Dobrowolski (Kamil i Piotr)
3. miejsce Rodzina Zaręba (Dawid i Radosław)
Indywidaulnie najlepsi byli:
1. Adam Gibała (7/7 !)
2. Radosław Zaręba
3. Piotr Dobrowolski
Gratulacje!
Wyniki
GALERIA ZDJĘĆ
Poniżej komunikat
Czytaj więcej: XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 107
Kasia Klincewicz i Zuzia Popczyńska w grupie dziewcząt oraz Vasyl Sul w grupie chłopców.
Kasia zajęła wysokie 7 miejsce, zdobywając 6,5 pkt z 9 partii!
Zuzia zdobyła 3,5 pkt i zajęła 51 miejsce, a Vasyl 3 pkt i 59 miejsce.
Gratulacje!
Zawodnikami opiekował się trener Adam Bożek.
Wyjazd na zawody możliwy jest dzięki wsparciu z Gminy Wrocław.
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 932
Najlepsi okazali się:
grupa A (do lat 7) - Igor Michalski i Alicja Iwaszko
grupa B (do lat 8) - Mikołaj Pera i Sonia Izydorczyk
grupa C (do lat 9) - Marcel Kwiatkowski i Mariia Tiunova
grupa D (do lat 11) - Michał Korzeniowski i Łucja Kraszewska
II turniej zostanie rozegrany 11.05.2024
Komunikat poniżej:
Czytaj więcej: Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 178
Już teraz zapraszamy na letni obóz szachowy do Sokołowska, który odbędzie się w terminie: 26.06-6.07.2024 (komunikat i szczegóły niebawem)! Zachęcamy do zapisów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 653
Czytaj więcej: GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 1012
Najlepsi okazali się:
ranking PZSzach 1250-1400 I - Maksymilian Duffy (Śródmieście) II - Leonardo Meyer (Hetman) III - Joanna Hudziak- Kubik (Polonia) - łącznie 6 osób podwyższyło kategorie szachowe!
ranking PZSzach 1600-1700 I - Sławomir Kata (Miedź Legnica) II - Mariusz Opieka (Skoczek Milicz) III - Jarosław Gajda (JKSz - W Jarocin) - dwóch najlepszych zawodników zdobylo II kategorie.
Gratulacje!
ZDJĘCIA
Przy okazji zapraszamy na nasze kolejne turnieje:
2.03.2024 - Grand Prix Śródmieścia 2024 (tylko dla uczestników zajęć MDK Śródmieście, CR Talent i Hetmana Wrocław)
9.03.2024 - Mistrzostwa Młodych Szachistów w MDK Śródmieście Wrocław
16.03.2024 - Turniej Rodzinny w MDK Śródmieście Wrocław
23.03.2024 - Grand Prix Śródmieścia 2024 (tylko dla uczestników zajęć MDK Śródmieście, CR Talent i Hetmana Wrocław)
oraz na letni obóz szachowy w terminie 26.06-6.07.2024 w Sokołowsku
Szczegóły na naszej stronie klubowej.
komunikat poniżej:
Czytaj więcej: Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 845
grupa do lat 12: I- Marcel Jermakowicz II- Franciszek Nowak III - Piotr Ignaszak, a najlepsza dziewczynka Magda Chacińska
grupa powyżej lat 12: I- Robert Hryszkiewicz II- Bohdan Iushchuk III - Wiktor Grzegorzewicz
komunikat poniżej:
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 1084
W grupie B najlepsi byli: Gleb SHABUNIA i Kasia KLINTSEVICH.
W grupie C: Michał URBANIAK i Sonia IZYDORCZYK.
Gratulacje!
Kolejny turniej już za 4 tygodnie w sobotę 2 III 2024.
Czytaj więcej: GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - VI turniej - 8.06.2024.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 478
Zapraszamy na szósty i ostatni turniej treningowy z cyklu Grand Prix Śródmieścia 2024, który odbędzie się w sobotę 8.06.2024 o godz. 10:00 w pracowni szachowej MDK Śródmieście przy ul. Św. Antoniego 31. Tradycyjnie gramy w trzech grupach: A (1800+), B (1600 i 11+), C (1000-1400 i 10-). Tradycyjnie wpisowe wynosi 10 zł, a fundusz nagród - 240 zł. Będą też nagrody z cały cykl.
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - V turniej - 18.05.2024. (ZMIANA TERMINU!)
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 491
Zapraszamy na piąty turniej treningowy z cyklu Grand Prix Śródmieścia 2024, który odbędzie się w sobotę 18.05.2024 o godz. 10:00 w pracowni szachowej MDK Śródmieście przy ul. Św. Antoniego 31. Tradycyjnie gramy w trzech grupach: A (1800+), B (1600 i 11+), C (1000-1400 i 10-). Tradycyjnie wpisowe wynosi 10 zł, a fundusz nagród - 240 zł.
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - IV turniej - 23.03.2024.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 516
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - I turniej - 6.01.2024.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 1155
W grupie A najlepsi byli: Sasza SAKHARCHUK i Michalina POPCZYŃSKA.
W grupie B: Wojciech RADOJEWSKI.
W grupie C: Zuzanna POPCZYŃSKA i Michał URBANIAK.
Gratulacje!
Na kolejny turniej zapraszamy już za 4 tygodnie, w pierwszą sobotę po feriach - 3.02.2024.
Czytaj więcej: GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - I turniej - 6.01.2024.
Turniej Noworoczny-gr.B- rankingi 1600-1700 - 28-29.12.2023
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 694
Turniej Noworoczny – gr. B – rankingi 1600-1700 -
28-29.12.2023
ORGANIZATOR:
· MUKS MDK Śródmieście Wrocław, sekcja szachowa MDK Śródmieście Wrocław.
MIEJSCE ZAWODÓW:
· Pracownia szachowa MDK Śródmieście, ul. Św. Antoniego 31 b we Wrocławiu.
UCZESTNICTWO:
· W turnieju mogą zagrać zawodnicy z rankingiem PZSzach. od 1600 do 1700,
czyli zawodnicy z III kategorią i zawodniczki z II i II+ kategorią.
SYSTEM ROZGRYWEK I HARMONOGRAM:
· Zawody zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, granych tempem
60 minut na partię.
· Harmonogram turnieju:
o Czwartek, 28.12.2023 (potwierdzenie udziału i opłata wpisowego): godz. 9:30-9:50
o Czwartek, 28.12.2023 (1-2 rundy): godz. 10:00, (rundy 3-4): 14:00.
o Piątek, 29.12.2023 (5-7 rundy): godz. 10:00.
o Zakończenie: 5 minut po zakończeniu ostatniej partii. (zapewne ok. 16:00-16:30)
WPISOWE:
· Wpisowe wynosi 60 zł (zawodnicy MUKS MDK Śródmieście – 40 zł), płacone przelewem do 23.12.2023. na konto klubu 05 1500 1067 1210 6005 5785 0000 w Santander Bank
· lub 80 zł (zawodnicy Śródmieścia – 60 zł) gotówką przed turniejem.
NAGRODY:
Pula nagród 600 zł + nagrody rzeczowe (przy udziale min. 20 zawodników):
· I miejsce – 250 zł, II miejsce – 150 zł, III – 100 zł
· Najlepsza kobieta – 100 zł
· Najlepszy junior i najlepsza juniorka do lat 14 – nagroda rzeczowa
· Wszystkie nienagrodzone dzieci do lat 10 otrzymają upominki
· Nagrody nie są łączone
ZGŁOSZENIA:
· Zgłoszenia na stronie www.chessarbiter.com lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
· Liczba miejsc w grupach A+B+C ograniczona do 60 zawodników.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
· Maksymalne spóźnienie na partię wynosi 50 minut.
· Obowiązują aktualne przepisy gry FIDE. O zajętym miejscu decyduje liczba zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości będzie decydować punktacja pomocnicza: średni Buchholz, Buchholz, liczba zwycięstw, Progress.
· Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.
· W turnieju będzie możliwość zdobycia II kategorii męskiej oraz I kategorii kobiecej.
Turniej Noworoczny-gr.A- PZSzach 1800+ (do FIDE) - 27-30.12.2023
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 790
Turniej Noworoczny – grupa A (liczona do FIDE)
27-30.12.2023
ORGANIZATOR:
· MUKS MDK Śródmieście Wrocław, sekcja szachowa MDK Śródmieście Wrocław.
MIEJSCE ZAWODÓW:
· Pracownia szachowa MDK Śródmieście, ul. Św. Antoniego 31 b we Wrocławiu.
UCZESTNICTWO:
· W turnieju mogą zagrać zawodnicy z rankingiem PZSzach. 1800 lub wyższym,
czyli zawodnicy min. z II kategorią i zawodniczki z min. I kategorią kobiecą.
SYSTEM ROZGRYWEK I HARMONOGRAM:
· Zawody zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, granych tempem
60 minut na partię + 30 sekund na posunięcie.
· Harmonogram turnieju:
o Środa, 27.12.2023 (potwierdzenie udziału i opłata wpisowego): godz.15:30-15:50
o Środa, 27.12.2023 (I runda): godz.16:05
o Czwartek, 28.12.2023 (II runda): godz. 10:00, (III runda): godz.14:00
o Piątek, 29.12.2023 (IV runda): godz. 10:00, (V runda): godz.14:00
o Sobota, 30.12.2023 (VI runda): godz. 10:00, (VII runda): godz.14:00
o Zakończenie: 5 minut po zakończeniu ostatniej partii. (zapewne ok. 17:00)
WPISOWE:
· Wpisowe wynosi 100 zł (zawodnicy MUKS MDK Śródmieście – 80 zł), płacone przelewem
do 23.12.2023. na konto klubu 05 1500 1067 1210 6005 5785 0000 w Santander Bank
lub 120 zł (zawodnicy Śródmieścia – 100 zł) gotówką przed turniejem.
NAGRODY:
Pula nagród 1000 zł + nagrody rzeczowe (przy udziale min. 16 zawodników):
· I miejsce – 400 zł, II miejsce – 250 zł, III miejsce – 200 zł
· Najlepsza kobieta – 150 zł
· Najlepszy junior i najlepsza juniorka do lat 14 – nagroda rzeczowa
· Nagrody nie są łączone
ZGŁOSZENIA:
· Zgłoszenia na stronie www.chessarbiter.com lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
· Liczba miejsc w grupach A+B+C ograniczona do 60 zawodników.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
· Maksymalne spóźnienie na partię wynosi 50 minut.
· Obowiązują aktualne przepisy gry FIDE. O zajętym miejscu decyduje liczba zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości będzie decydować punktacja pomocnicza: średni Buchholz, Buchholz, liczba zwycięstw, Progress.
· Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora. Zawodnicy ubezpieczają się na koszt własny.
Turniej Noworoczny - gr. C - PZSzach 1250-1400 - 28-29.12.2023
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 700
Turniej Noworoczny – gr.C – rankingi PZSzach. 1250-1400
28-29.12.2023
ORGANIZATOR:
· MUKS MDK Śródmieście Wrocław, sekcja szachowa MDK Śródmieście Wrocław.
MIEJSCE ZAWODÓW:
· Pracownia szachowa MDK Śródmieście, ul. Św. Antoniego 31 b we Wrocławiu.
UCZESTNICTWO:
· W turnieju mogą zagrać zawodnicy z rankingiem PZSzach. od 1250 do 1400,
czyli zawodniczki i zawodnicy z IV kategorią i zawodniczki z III kategorią.
SYSTEM ROZGRYWEK I HARMONOGRAM:
· Zawody zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund, granych tempem
60 minut na partię.
· Harmonogram turnieju:
o Czwartek, 28.12.2023 (potwierdzenie udziału i opłata wpisowego): godz. 9:30-9:50
o Czwartek, 28.12.2023 (1-2 rundy): godz. 10:00, (rundy 3-4): 14:00.
o Piątek, 29.12.2023 (5-7 rundy): godz. 10:00.
o Zakończenie: 5 minut po zakończeniu ostatniej partii. (zapewne ok. 15:30-16:00)
WPISOWE:
· Wpisowe wynosi 60 zł (zawodnicy MUKS MDK Śródmieście – 40 zł), płacone przelewem do 23.12.2023. na konto klubu 05 1500 1067 1210 6005 5785 0000 w Santander Bank
· lub 80 zł (zawodnicy Śródmieścia – 60 zł) gotówką przed turniejem.
NAGRODY:
Pula nagród 600 zł + nagrody rzeczowe (przy udziale min. 20 zawodników):
· I miejsce – 250 zł, II miejsce – 150 zł, III – 100 zł
· Najlepsza kobieta – 100 zł
· Najlepszy junior i najlepsza juniorka do lat 14 – nagroda rzeczowa
· Wszystkie nienagrodzone dzieci do lat 10 otrzymają upominki
· Nagrody nie są łączone
ZGŁOSZENIA:
· Zgłoszenia na stronie www.chessarbiter.com lub mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
· Liczba miejsc w grupach A+B+C ograniczona do 60 zawodników.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
· Maksymalne spóźnienie na partię wynosi 50 minut.
· Obowiązują aktualne przepisy gry FIDE. O zajętym miejscu decyduje liczba zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości będzie decydować punktacja pomocnicza: średni Buchholz, Buchholz, liczba zwycięstw, Progress.
· Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.
· W turnieju będzie możliwość zdobycia III kategorii męskiej oraz II i III kategorii kobiecej.
Turniej Noworoczny-gr.D-PIERWSZY KROK-27.12.2023.
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 675
Turniej Noworoczny gr. D - Pierwszy Krok – 27.12.2023
ORGANIZATOR:
· MUKS MDK Śródmieście Wrocław, sekcja szachowa MDK Śródmieście Wrocław.
MIEJSCE ZAWODÓW:
· Pracownia szachowa MDK Śródmieście, ul. Św. Antoniego 31 b we Wrocławiu.
UCZESTNICTWO:
· W turnieju mogą zagrać zawodnicy z rankingiem PZSzach. od 1000 do 1200,
czyli zawodnicy bez kategorii lub z V kategorią w wieku do 14 lat.
SYSTEM ROZGRYWEK I HARMONOGRAM:
· Zawody zostaną rozegrane systemem szwajcarskim na dystansie 6 rund, granych tempem
30 minut na partię dla zawodnika.
· Harmonogram turnieju:
o potwierdzenie udziału i opłata wpisowego: godz. 9:30-9:50
o rundy 1-6: godz. 10:00-ok.15:00.
o Zakończenie: 5 minut po zakończeniu ostatniej partii. (zapewne ok. 14:30-15:00).
WPISOWE:
· Wpisowe wynosi 50 zł płacone gotówką przed turniejem (dla zawodników MUKS MDK Śródmieście Wrocław – 40 zł). Wpisowe opłacone przelewem na konto klubu
05 1500 1067 1210 6005 5785 0000 do 23.12.2023. wynosi 40 zł (dla zawodników Śródmieścia 30 zł).
NAGRODY:
· Nagrody rzeczowe i upominki dla wszystkich uczestników.
ZGŁOSZENIA:
· Zgłoszenia przez serwis turniejowy lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (proszę podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz ewentualnie posiadaną kategorię),
· Liczba miejsc w turnieju ograniczona do 50 zawodników.
POSTANOWIENIA KOŃCOWE:
· Maksymalne spóźnienie na partię wynosi 25 minut.
· Obowiązują aktualne przepisy gry FIDE. O zajętym miejscu decyduje liczba zdobytych punktów, a w przypadku ich równej ilości będzie decydować punktacja pomocnicza: średni Buchholz, Buchholz, liczba zwycięstw, Progress.
· Ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora. Zawodnicy ubezpieczają się na koszt własny,
· W turnieju będzie możliwość zdobycia V i IV kategorii.
Turniej Pierwszy Krok – niedziela 10.12.2023
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 1236
Zakończył się turniej Pierwszy Krok!
Zwyciężył Mikołaj Kozioł (MUKS MDK Śródmieście Wrocław) i zdobył IV kat!
2 miejsce zajął Kamil Gaweł - również zdobył IV kat!
3 miejsce zajął Tymoteusz Kieljan - również zdobył IV kat!
Ponadto V kategorie zdobyli:
Franciszek Nowak, Kamil Kata, Kuba Kaczor
Serwis turniejowy
Zdjęcia
Poniżej komunikat turnieju:
Mistrzostwa Młodych Szachistów - grupy do lat 11 i 14 - 18.11.2023 - TURNIEJ FINAŁOWY!
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 1407
Zakończyły się rozgrywki Mistrzostw Młodych Szachistów - Królewskiej Gry dla Młodzieży. W ostatnim turnieju najlepsi okazali się:
grupa do lat 11 - Pavlo Yuzko i Zuzanna Popczyńska
grupa do lat 14 - Krzysztof Nagły i Michalina Popczyńska
W klasyfikacji łącznej medale zdobyli:
złote - Pavlo YUZKO i Ola NAGŁY (do lat 11) oraz Maks MAŁAS i Michalina POPCZYŃSKA (do lat 14),
srebrne - Jan WIŚNIEWSKI i Zuzanna POPCZYŃSKA (do lat 11) oraz Krzysztof NAGŁY i Agata ZAWISTOWSKA (do lat 14),
brązowe - Józef RDUCH i Maria ZAWISTOWSKA (do lat 11) oraz Hubert ADAMSKI i Maja JASTRZĘBSKA (do lat 14).
Gratulacje!
Poniżej pełne wyniki końcowe.
LIGOWA NIEDZIELA 19.11.2023 - zapisy
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 1437
Półfinały MPJ 2024
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 1195
W obu turniejach wystąpili reprezentanci naszego klubu: w Pokrzywnej Zuzanna Popczyńska (D9) i Michał Korzeniowski (C11), a w Jastrzębiej Górze Małgorzata Nagły (D17), Łukasz Uhryn, Kamil Dobrowolski i Maksymilian Małas (C13), Kacper Grech, Kacper Kłys i Mateusz Uhryn (C15).
W grupie młodszych w Pokrzywnej Zuzia Popczyńska awansowała do finału, a Michał Korzeniowski zajął dobre 20. miejsce. Brawo!
W półfinałach starszych awansował Łukasz Uhryn zajmując 2. miejsce w swojej grupie C13. Gratulacje!
Pozostali zagrali tak: Mateusz Uhryn i Kamil Dobrowolski zajęli 13. miejsca, Małgorzata Nagły - 16., Kacper Kłys - 18., Kacper Grech - 22., a Maks Małas - 28. Podziękowania za walkę w Jastrzębiej Górze dla całej ekipy na czele z trenerem Piotrem Dobrowolskim.
Wyjazd naszych zawodników i trenerów na Półfinał Mistrzostw Polski możliwy był dzięki wsparciu Gminy Wrocław.
Turniej z okazji Święta Niepodległości, 10-12.11.2023
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Wiesław Janocha
- Odsłony: 2845
W kolejnym turnieju z okazji Święta Niepodległości wystąpiło 60 zawodników, z których 6 zdobyło wyższe kategorie.
W najsilniejszej grupie A-liczona do ELO (10-12.11.) - zagrało 15 zawodniczek i zawodników, a zwyciężyli juniorzy Śródmieścia Piotr Frąc i Sandra Klintsevich. W najliczniejszej grupie B (11-12.11.) - wystąpiło 25 uczestników, a najlepsi byli Hubert Żurawiński i Emilia Przygodzka. W grupie C (11-12.11.) - zagrało 20 osób, z których 4 zdobyło III kategorie. Zwyciężyli Hubert Adamski i Zuzanna Popczyńska (Śródmieście). Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników wspólnie obchodzących przy szachownicach 105-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę!
Czytaj więcej: Turniej z okazji Święta Niepodległości, 10-12.11.2023
Mistrzostwa Młodych Szachistów - Królewska Gra dla Dzieci - 04.11.2023 - TURNIEJ FINAŁOWY!
- Szczegóły
- Kategoria: Turnieje
- Opublikowano
- Michał Dzikowski
- Odsłony: 1376
W poszczególnych grupach zwyciężyli:
grupa do lat 7 - Leon Gatner i Mariia Onoprienko
grupa do lat 8 - Wiktor Rafa i Urszula Dulska
grupa do lat 9 - Pavlo Yuzko
W klasyfikacji rocznej najlepsi okazali się:
w grupie do lat 7
I - Dawid Zaręba i Sonia Izydorczyk
II - Wojciech Maciąg i Alicja Iwaszko
III - Leon Gatner i Mariia Onoprienko
w grupie do lat 8
I - Krzysztof Kotkowski i Urszula Dulska
II - David Zhukovskyi i Mariia Tiunova
III - Wiktor Rafa i Joanna Grech
w grupie do lat 9
I - Bartosz Wisiński i Zuzanna Popczyńska
II - Tymoteusz Kieljan i Maria Olbrych
III - Antoni Dudek i Anna Andrzejewska
Gratulacje!
Poniżej komunikat:
Ostatnio na Forum
-
- Finaliści Mistrzostw Polski Juniorów
- 10 godzin 31 minut ago
-
- Ligi seniorów
- 3 dni 7 godzin ago
-
- Nowi zawodnicy, nowe kategorie
- 3 dni 8 godzin ago
-
- Zajęcia szkoleniowe MDK Śródmieście - odwołane, nieodwołane, gdzie, kiedy.
- 1 tydzień 3 dni ago
-
- Występy zawodników Śródmieścia
- 1 tydzień 5 dni ago
-
- Grand Prix Śródmieścia
- 2 tygodni 1 dzień ago
-
- Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 3 dni ago
-
- Ranking ELO juniorów Śródmieścia
- 2 tygodni 3 dni ago
-
- TOP turnieje
- 1 miesiąc 2 tygodni ago
-
- Mistrz Franciszek Sernecki
- 1 miesiąc 3 tygodni ago
Gościmy
Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.
Turnieje
-
Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18 - Stare Jabłonki
-
XII RODZINNY TURNIEJ SZACHOWY - sobota 16.03.2024
-
Mistrzostwa Polski do lat 10 - Jastrzębia Góra
-
Mistrzostwa Młodych Szachistów - I turniej - 9.03.2024 (sobota)
-
Letni obóz szachowy - Sokołowsko 26.06.-6.07.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - III turniej - 2.03.2024.
-
Turniej o kategorie (Drugi Krok) - 24-25.02.2024
-
Turniej Pierwszy Krok - sobota 17.02.2024
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - II turniej - 3.02.2024.
-
GRAND PRIX ŚRÓDMIEŚCIA 2024 - VI turniej - 8.06.2024.