Ostatni turniej Otwartych Mistrzostw Wrocławia, klub Hetman 11.12.2021

W ostatnich turniejach 29.OMW młodzieży zwyciężyli:
- w grupie A (do lat 14) Krzysztof NAGŁY (Śródmieście) i Natalia NAKIELNA (Polonia)
- w grupie B (do lat 11) Eryk KRAWCZYK (Śródmieście) i Anastazja KOTŁUBAJ (Hetman)
Aleksander SZACHNIEWICZ (Hetman) i Thaneesha ZAHEER w grupie do lat 9.
Gratulacje!!!

Drukuj

Zdobywamy kategorie - 11.12.2021 MDK Śródmieście

Bardzo udana impreza odbyła się w MDK Śródmieście - 38 młodych zawodników zagrało w turnieju szachowym w ramach Festiwalu im. Krystyny Hołuj-Radzikowskiej. Aż 15 osób zdobyło wyższe kategorie, a najlepszy chłopiec 15-letni Jakub KOZIELSKI ze Zgorzelca i najlepsza dziewczynka 8-letnia Lena SOJKA z MDK Śródmieście zdobyli nawet kategorie IV. Gratulacje! :-)
WYNIKI

Drukuj

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - 27.11.2021

Zakończył się finałowy turniej OMW dla dzieci do lat 6,7,8.
Wyniki i zwycięzcy poszczególnych grup:
GRUPA D - Piotr Babij i Alicja Gruszecka
GRUPA E - Aleksander Stogiera
GRUPA F - Adam Orłowski i Anastazja Maczugowska
W Hetmanie przy ul. Św. Antoniego, odbył się przedostatni turniej OMW dla młodzieży. W poszczególnych grupach zwyciężyli:
GRUPA A (do lat 14) Wojciech NAGŁY i Olga KRASZEWSKA
GRUPA B (do lat 11) Mateusz KOWALSKI i Anastazja KOTŁUBAJ
GRUPA C (do lat 9) Aleksander SZACHNIEWICZ i Thaneesha ZAHEER Klasyfikacja po przedostatnim turnieju znajduje się na forum klubowym w wątku o OMW.

Komunikat OMW:

Drukuj

Kongres Jana Zukertorta - 28.11.2021

Zapraszamy na Kongres Jana Zukertorta (szachy, matematyka, muzyka, dart)!!! 28.11.2021 (niedziela) widzimy się w Centrum Kreatywności Talent we Wrocławiu.

Drukuj

Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów - awans Zuzi, Mai i Mateusza!

W Sielpi Wielkiej zakończyły się Półfinały Mistrzostw Polski juniorów w grupach wiekowych do lat 9 i 11.
Awans do finałów MPJ 2022 wywalczyła Zuzanna Popczyńska w grupie D9. Gratulacje!!!
Duże zyski rankingowe zanotowali nasi pozostali dwaj reprezentanci: Eryk Krawczyk oraz Maksymilian Małas w grupie C11. Wielkie brawa!!! :-)

W Jastrzębiej Górze zakończyły się Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów w grupach wiekowych do lat 13, 15 i 17.
Awans do przyszłorocznych finałów wywalczyli Maja Popczyńska w grupie D13 i Mateusz Uhryn w grupie C13. Gratulacje!!!
W turnieju wystąpili ponadto:
Wojciech Nagły, Krzysztof Nagły i Piotr Sambor w grupie C 13
Adam Halhoul w grupie C 15
Abdel Dahche i Mateusz Bednarczyk w grupie C 17

Drukuj

Turniej z okazji Święta Niepodległości, Wrocław 11-14.11.2012.

W niedzielę 14. listopada zakończyły się cztery turnieje rozegrane z okazji 103. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a wystąpiło w nich prawie stu (98) zawodników. W poszczególnych grupach triumfowali:
A(11-14.11.) - Piotr Kejna (Miedź Legnica) i Sandra Klintsevich (Śródmieście Wrocław)
B(13-14.11.) - Tymon Świtalski (Wrocław) i Lila Rządkowska (Polonia Wrocław)
C(13-14.11.) - Konrad Pawliczek (Wrocław) i Małgorzata Nagły (Śródmieście)
D(11.11.) - Cezary Zawada (Brzeg) i Lena Sojka (Śródmieście)
Gratulacje dla zwycięzców i brawa dla wszystkich uczestników tych udanych imprez.
Warto dodać, że aż 16 osób zdobyło wyższe kategorie (3 - II, 1 - III, 6 - IV i 6 - V).