środa 28 Wrz 2022
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

TEMAT: OMW dla dzieci i młodzieży

OMW dla dzieci i młodzieży 1 rok 11 miesiąc ago #2224

  • Marek Ścisły
  • Marek Ścisły Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 300
  • Otrzymane podziękowania: 6
Czy w tą sobotę odbędą się OMW dla 6,7,9 lat?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 1 rok 11 miesiąc ago #2213

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 770
  • Otrzymane podziękowania: 75
Wyniki czołówki w poszczególnych grupach OMW po czterech turniejach Tłustym drukiem zawodnicy Śródmieścia):
Grupa A (do lat 14)
Chłopcy:
1. Piotr Frąc 20,0 pkt.
2. Mateusz Uhryn 16,0 pkt.
3. Karol Żyto 14,5 pkt.
4. Marek Szreter 14,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Olga Kraszewska 15,0 pkt.
2. Maja Popczyńska 12,5 pkt.
3. Małgorzata Nagły 3,0 pkt.

4. Julia Łyszczarz 1,0 pkt.

Grupa B (do lat 11)
Chłopcy:
1. Witold Lechowski 17,0 pkt.
2. Mateusz Kowalski 16,0 pkt.
3. Łukasz Uhryn 15,5 pkt.
4. Kacper Kazubski 15,5 pkt.
Dziewczęta:
1. Anastazja Kotłubaj 15,0 pkt.
2. Natalia Nakielna 14,5 pkt.
3. Rozalia Nowicka 4,0 pkt.
4. Alina Kocherina 1,0 pkt.

Grupa C (do lat 9)
Chłopcy:
1. Jakub Romero-Sobas 20,5 pkt.
2. Maciej Perucki 20,0 pkt.
3. Wojciech Pelczarski 17,5 pkt.
4. Paweł Kląskała 15,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Alicja Wołoncewicz 12,5 pkt.
2. Hanna Owczarek 10,0 pkt.
3. Alicja Szreter 6,0 pkt.
4. Michalina Popczyńska 5,5 pkt.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiąc ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 1 rok 11 miesiąc ago #2210

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 770
  • Otrzymane podziękowania: 75
W wynikach grupy C po 3. turniejach pomyliłem się. :-(

Właściwa kolejność jest następująca:
Grupa C (do lat 9)
Dziewczęta:
1. Alicja Wołoncewicz 11,5 pkt.
2. Hanna Owczarek 6,5
3. Alicja Szreter 6,0 pkt.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 1 rok 11 miesiąc ago #2208

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 770
  • Otrzymane podziękowania: 75
Zapraszam jutro do Hetmana (ul.Św.Antoniego 31 b) na kolejny turniej OMW Młodzieży:
o 10:00 zawodników ur.2011 i młodszych (zapisy 9:30-9:45)
o 15:00 zawodników ur.2006 i młodszych (zapisy 14:30-14:45)

Do zobaczenia na turnieju!
Wiesław Janocha

PS. W poprzednim poście sytuacja po dotychczasowych turniejach. Co ciekawe o ile zdominowaliśmy czołówkę w grupie do lat 14, o tyle w grupach do lat 9 i 11 musimy gonić konkurentów.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 11 miesiąc ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 2 lata 1 tydzień ago #2202

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 770
  • Otrzymane podziękowania: 75
Po trzech turniejach OMW czołówka w poszczególnych grupach wygląda następująco (tłustym drukiem zaznaczeni zawodnicy Śródmieścia):

Grupa A (do lat 14)
Chłopcy:
1. Piotr Frąc - 15,0 pkt.
2. Mateusz Uhryn - 10,0 pkt.
3. Wojciech Nagły - 9,5 pkt.

Dziewczęta:
1. Olga Kraszewska 13,0 pkt.
2. Maja Popczyńska 12,5 pkt.
3. Małgorzata Nagły 1,5 pkt.


Grupa B (do lat 11)
Chłopcy:
1. Mateusz Kowalski - 13,0 pkt.
2. Witold Lechowski - 11,5 pkt.
3. Łukasz Uhryn - 10,5 pkt.
Dziewczęta:
1. Natalia Nakielna - 11,5 pkt.
2. Anastazja Kotłubaj - 11,0 pkt.
3. Rozalia Nowicka - 4,0 pkt.

Grupa C (do lat 9)
Chłopcy:
1. Jakub Romero-Sobas 15,5 pkt.
2. Maciej Perucki 14,0 pkt.
3. Paweł Kląskała 11,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Alicja Wołoncewicz 11,5 pkt.
2. Alicja Szreter 6,0 pkt.
3. Michalina Popczyńska 5,5 pkt.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OMW dla dzieci i młodzieży 2 lata 2 tygodni ago #2201

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 770
  • Otrzymane podziękowania: 75
Po trzech turniejach OMW czołówka w poszczególnych grupach wygląda następująco:

Grupa A (do lat 14)
Chłopcy:
1. Piotr Frąc - 15,0 pkt.
2. Mateusz Uhryn - 10,0 pkt.
3. Wojciech Nagły - 9,5 pkt.
Dziewczęta:
1. Olga Kraszewska 13,0 pkt.
2. Maja Popczyńska 12,5 pkt.
3. Małgorzata Nagły 1,5 pkt.

Grupa B (do lat 11)
Chłopcy:
1. Mateusz Kowalski - 13,0 pkt.
2. Witold Lechowski - 11,5 pkt.
3. Łukasz Uhryn - 10,5 pkt.
Dziewczęta:
1. Natalia Nakielna - 11,5 pkt.
2. Anastazja Kotłubaj - 11,0 pkt.
3. Rozalia Nowicka - 4,0 pkt.

Grupa C (do lat 9)
Chłopcy:
1. Jakub Romero-Sobas 15,5 pkt.
2. Maciej Perucki 14,0 pkt.
3. Paweł Kląskała 11,0 pkt.
Dziewczęta:
1. Alicja Wołoncewicz 11,5 pkt.
2. Alicja Szreter 6,0 pkt.
3. Michalina Popczyńska 5,5 pkt.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.088 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.