Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Miejsce na informacje o turniejach szachowych.

Występy zawodników Śródmieścia 3 dni 6 godzin ago #2799

• Offline
  • Administrator
  • Posty: 787
  • Otrzymane podziękowania: 89
W rozegranych w sobotę 26.11 w Ścinawce Średniej Mistrzostwach Dolnego Śląska w Szachach Błyskawicznych zwyciężył broniąc tytułu sprzed roku GM Marcin Tazbir z fenomenalnym wynikiem 10.5/11 Wyprzedził (dwóch wychowanków naszego klubu - dopisek WJ) mistrzów międzynarodowych Kamila Stachowiaka oraz Łukasza Butkiewicza ...
W pozostałych klasyfikacjach zwyciężyli:
Juniorzy do lat 18: 1. Jakub Bartłomowicz (GIECEK Radków) 2. Wojciech Pelczarski (Hetman Wrocław) 3. Karol Żyto (Śródmieście Wrocław) Gratulacje!
Ostatnio zmieniany: 3 dni 6 godzin ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jolanta Krawczyk, Karol Żyto

Występy zawodników Śródmieścia 2 tygodni 3 dni ago #2793

Zakończyły się Mistrzostwa Europy Juniorów rozegranych w Antalya, Turcja 6-14.11.2022. Dzielnie walczyła nasza trójka zawodników. Adam zdobył 6 punktów z 9 partii, Michalinka 5 a Maja 3,5. Przełożyło się to na miejsca 12,18 i 53. Biorąc pod uwagę wysoki poziom turnieju, miejsca blisko szerokiej czołówki oceniam pozytywnie, choć gdyby nasza młodzież zachowała większy spokój i koncentrację na finiszu, skuteczność w wygrywaniu wygranych pozycji można było atakować nawet strefę medalową. Po 6 rundach było rewelacyjnie, po 9 został mały niedosyt. Dziękuję zawodnikom za walkę i starania, rodzicom i klubowi za pomoc w organizacji wyjazdu.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jolanta Krawczyk, Krzysztof Gibała

Występy zawodników Śródmieścia 1 miesiąc 4 dni ago #2786

• Offline
Eryk Krawczyk wicemistrzem Wałbrzycha juniorów do lat 12! Gratulacje!
Evelina Trofimova wicemistrzynią Wałbrzycha juniorów do lat 18! Brawo!
Serwis turniejowy.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Występy zawodników Śródmieścia 1 miesiąc 5 dni ago #2784

• Offline
Kasia Klintsevich zajęła 3. miejsce i zdobyła brązowy medal, a Zuzia Popczyńska - 4. miejsce w klasyfikacji dziewcząt Otwartych Mistrzostw Niemiec Dzieci do lat 8 rozgrywanych w Sebnitz w dniach 23-29.10.2022. Obie dziewczynki zdobyły po 5 punktów w 9 partiach. Gratulacje!
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 5 dni ago przez Wiesław Janocha.

Występy zawodników Śródmieścia 1 miesiąc 1 tydzień ago #2774

• Offline
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Śródmieścia na rozgrywanych w Sulęcinie eliminacjach MPJ. Ponad połowa (6) zdobyła awans do finałów. Gratulacje! Tak jak napisano na stronie głównej w finałach MPJ 2023 zagrają: D10 - Zuzia Popczyńska, C10 - Vasyl Sul, C12 - Sasza Sakharchuk i Kamil Dobrowolski, C14 - Mateusz i Łukasz Uhrynowie. Bardzo blisko awansu byli też Eryk Krawczyk i Kasia Klintsevich... Dzielnie walczyli Krzysiu Nagły (zwłaszcza na początku turnieju) oraz Maksiowie Kornak i Małas (zwłaszcza na końcu).
Warto dodać, że nasi zawodnicy zyskali +355 punktów ELO (z tego ponad połowę, czyli +199 Sasza). TO BARDZO DUŻO JAK NA TAKI TURNIEJ!
Ponadto Sasza zdobył II kategorię i ... normę na I kategorię, mimo że przed startem miał kategorię III. Super wynik!
Dodatkowo Łukasz wypełnił drugą normę na I kategorię. Wielkie brawa!
Ostatnio zmieniany: 1 miesiąc 1 tydzień ago przez Wiesław Janocha.

• Otrzymane podziękowania: 16
Wojtek Nagły czyni widoczne postępy - w dniach 10-11.09.2022. w Poznaniu wygrał Grand Prix o Puchar Pięterka - www.chessmanager.com/pl/tournaments/4866200187174912. Jednocześnie wynik 4,0pkt/5partii jest wypełnieniem normy na I kategorię.
W kwietniu - 23-24.04.2022. - Wojtek wypełnił normę na I kategorię w Wyścigu po Kategorie - www.chessarbiter.com/turnieje/2022/ti_21...lts.html?l=pl&tb=14_
Tym samym nasz junior oczekuje na nadanie "plusa" z 10 partii do posiadanej II kategorii.
Bardzo niewiele zabrakło Wojtkowi do pełni szczęścia. W rozgrywkach tegorocznego Festiwalu im.Akiby Rubinsteina - Open E 13.-21.08.2022. - Wojtek zdobył 7.0pkt/9 partii, zajął 5 miejsce na 160 uczestników i uzyskał ranking 1990 -
Gratuluję sukcesów! Życzę zrealizowania sportowych planów i pozdrawiam Tatę Krzysztofa.
Wojtek lubi szachy, jest bardzo bojowy i często wygrywa. Wystarczy obejrzeć jego tegoroczne wyniki uzyskane w Openie C Festiwalu Adolfa Anderssena - www.chessmanager.com/pl/tournaments/5702198617964544/results/9 - oraz w Turnieju OPEN przy II Lidze Juniorów - www.chessmanager.com/pl/tournaments/5080799855509504/results/11
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 2 tygodni ago przez Adam Bożek.
Czas generowania strony: 0.093 s.