czwartek 27 Sty 2022
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko dotyczące rozgrywek ligowych.

TEMAT: Ligi seniorów

Ligi seniorów 3 dni 2 godzin ago #2577

Liga Dolnośląska
www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_3...UQjYy6uxuy9xf8YuWzlU

V runda
MUKS MDK Śródmieście Wrocław 3,5 - 1,5 UKS Skoczek Milicz
Dahche, Abdel-Azziz 0 - 1 Murawski, Eugeniusz (1812)
Ślęczka, Krzysztof ½ - ½ Witkowski, Krzysztof (1758)
Bednarczyk, Mateusz 1 - 0 Matela, Krzysztof (1666)
Gibała, Adam 1 - 0 Janas, Radosław (1668)
Kulczycka, Zofia 1 - 0 Borodziuk, Aleksandra (1429)

Wysoka wygrana z dużo wyżej notowanym Skoczkiem Milicz !
Widać nasi juniorzy w dobrej formie. Abdel co prawda przegrał ale ostro walczył i zabrakło bardzo niewiele.

Gratulacje!
Ostatnio zmieniany: 3 dni 1 godzinę ago przez Krzysztof Gibała.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jolanta Krawczyk

Ligi seniorów 4 dni 2 godzin ago #2576

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 709
  • Otrzymane podziękowania: 43
Wrocławska Liga Okręgowa, 23.01.2022.

VIII runda godz.10:00
Śródmieście I 3,5-1,5 Polonia Szachistki
Wygrali Łukasz Mazurkiewicz, Wojtek i Krzysiu Nagli.
Zremisował Kamil Dobrowolski.
Przegrał Maks Kornak.

Śródmieście II 1-4 Polonia
Wygrał Adam Biernacki.
Przegrali Bartosz Kebel, Jacek Majchrowski, Jakub Mittelstaedt i Piotr Frąc.

IX runda
Polonia 4-1 Śródmieście I
Zremisowali Łukasz Mazurkiewicz i Wojtek Nagły.
Przegrali Kamil Dobrowolski, Krzysiu i Małgosia Nagły.

Polonia Szachistki 1-4 Śródmieście II
Wygrali Bartosz Kebel, Jacek Majchrowski, Piotr Frąc i Adam Biernacki.
Przegrał Jakub Mittelstaedt.
Ostatnio zmieniany: 3 dni 16 godzin ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ligi seniorów 4 dni 2 godzin ago #2575

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 706
  • Otrzymane podziękowania: 20
Wrocławska Liga Okręgowa - http://www.chessarbiter.com/turnieje/2021/tdr_3875/

Niedziela 23.01.2022 - Chess Club Friends - Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego 27 - wejście B - IV piętro - Szkoła Języków Obcych Lektor.

8 runda - godz. 10.00

CC Friends - MUKS MDK Śródmieście III Wrocław 3,5-1,5
1. Wojciech Ilecki - Michał Hołownia 1-0
2. Tomasz Buchała - Krzysztof Kraszewski 1-0
3. Marcin Antczak - Mateusz Uhryn 0,5-0,5
4. Tomasz Błaszczyk - Łukasz Uhryn 0-1
5. Bartosz Michalak - Karol Matyka 1-0

AZS Wratislavia III - MUKS MDK Śródmieście IV Wrocław 3-2
1. Paweł Masalski - Maciej Korpalski 0-1
2. Tymoteusz Bem - Aliaksandra Klintsevich 1-0
3. Mikołaj Górniaczyk - Maja Popczyńska 0,5-0,5
4. Igor Kiciński - Kacper Kłys 0,5-0,5
5. Jakub Podgórski - Kinga Łupińska 1-0

9 runda

MUKS MDK Śródmieście III Wrocław - AZS Wratislavia III 3-2
1. Michał Hołownia - Paweł Masalski 1-0
2. Krzysztof Kraszewski - Tymoteusz Bem 1-0
3. Mateusz Uhryn - Mikołaj Górniaczyk 0,5-0,5
4. Łukasz Uhryn - Igor Kiciński 0,5-0,5
5. Karol Matyka - Jakub Podgórski 0-1

MUKS MDK Śródmieście IV Wrocław - CC Friends 2,5-2,5
1. Maciej Korpalski - Wojciech Ilecki 0,5-0,5
2. Aliaksandra Klintsevich - Marcin Antczak 0-1
3. Maja Popczyńska - Kamil Witczak 1-0
4. Kacper Kłys - Tomasz Błaszczyk 1-0
5. Kinga Łupińska - Bartosz Michalak 0-1
Ostatnio zmieniany: 3 dni 21 godzin ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ligi seniorów 1 tydzień 15 godzin ago #2573

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 706
  • Otrzymane podziękowania: 20
W niedzielę 23.01.2022 będziemy próbowali pokonać kolejne drużyny w rozgrywkach Ligi Dolnośląskiej i Wrocławskiej Ligi Okręgowej, o ile nie pokona nas koronawirus.
W Lidze Dolnośląskiej jesteśmy gospodarzem pojedynku ze Skoczkiem Milicz - w naszej pracowni szachowej Hetman przy ul. Św. Antoniego 31 b.
We Wrocławskiej Lidze Okręgowej nasze drużyny 1 i 2 (te pod opieką trenera Wiesława Janochy) miały grać również w Hetmanie z dwoma drużynami wrocławskiej Polonii, ale wtedy w Hetmanie grałoby 12 drużyn, czyli 60 osób i dlatego te mecze zostaną rozegrane w Polonii przy ul. Piaskowej 7-9. Drużyny 3 i 4 (te pod opieką Roberta Korpalskiego) zagrają jako goście z drużynami Friends i AZS Wratislavia III w lokalu drużyny Friends: ul. Kazimierza Wielkiego 27, to jest w szkole Języków Obcych Lektor (4 piętro). To budynek narożny położony głównie przy ul. Krupniczej, czyli bardzo blisko Hetmana. Jutro, czyli w czwartek wieczorem będę ustalał składy 3 i 4 drużyny.
Z szachowym pozdrowieniem
Robert Korpalski
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jolanta Krawczyk

Ligi seniorów 2 tygodni 3 dni ago #2569

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 709
  • Otrzymane podziękowania: 43
W siódmej rundzie gramy kolejne cztery mecze:

Friends 2,5:2,5 Śródmieście II
Wygrali Piotr Frąc i Jakub Mittelstaedt
Zremisował Piotr Kuśnierz
Przegrali Jacek Majchrowski i Adam Biernacki

Wratislavia 2:3 Śródmieście I
Wygrali Wojtek Nagły, Kamil Dobrowolski i Maks Kornak
Przegrali Łukasz Mazurkiewicz i Krzysiu Nagły

Śródmieście IV 3,5:1,5 Hetman II
Wygrały Sandra Klintsevich i Maja Popczyńska
Zremisowali Maciej Korpalski, Daria Łuniewska i Michalina Popczyńska

Śródmieście III 1:4 Hetman III
Zremisowali Michał Hołownia i Piotr Sambor
Przegrali Krzysztof Kraszewski, Łukasz Uhryn i Kamil Strutyński
Ostatnio zmieniany: 2 tygodni 3 dni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ligi seniorów 2 tygodni 4 dni ago #2568

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 709
  • Otrzymane podziękowania: 43
Dzisiaj kolejna ligowa niedziela. We wrocławskiej lidze okręgowej gramy aż osiem (!) meczów. W rundzie 6. cztery:

Śródmieście I 2:3 Friends
Mazurkiewicz Łukasz 0,5:0,5 Bielan Jakub
Nagły Wojciech 0:1 Buksa Karolina
Dobrowolski Kamil 0,5:0,5 Antczak Marcin
Nagły Krzysztof 1:0 Witczak Kamil
Nagły Małgorzata 0:1 Błaszczyk Tomasz

Śródmieście II 2:3 Wratislavia
Majchrowski Jacek 0:1 Massalski Paweł
Mittelstaedt Jakub 0:1 Bem Tymoteusz
Frąc Piotr 0,5:0,5 Górniaczyk Mikołaj
Biernacki Adam 0,5:0,5 Kiciński Igor
Kuśnierz Piotr 1:0 Podgórski Jakub

Hetman II 0:5 Śródmieście III
Lechowski Witold 0:1 Hołownia Michał
Kowalski Mateusz 0:1 Kraszewski Krzysztof
Pelczarski Wojciech 0:1 Uhryn Łukasz
Kotłubaj Anastazja 0:1 Strutyński Kamil
Orłowska Aleksandra 0:1 Sambor Piotr

Hetman III 3,5:1,5 Śródmieście IV
Kowalczyk Wojciech 0:1 Korpalski Maciej
Kwapisiewicz Karol 1:0 Łuniewska Daria
Klintsevich Andrei 1:0 Klintsevich Aliaksandra
Wójcik Grzegorz 0,5:0,5 Popczyńska Maja
Orłowski Patryk 1:0 Popczyńska Michalina
Ostatnio zmieniany: 2 tygodni 3 dni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.091 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 32 gości oraz 0 użytkowników.

Zadania szachowe

Partnerstwo