środa 08 Gru 2021
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko dotyczące rozgrywek ligowych.

TEMAT: Ligi seniorów

III Liga 6 miesiąc 1 tydzień ago #2373

Mecz IV rundy pomiędzy MUKS MDK Śródmieście a Szach-Mat Syców zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 5:0
Skład: Zofia Frej, Mikołaj Wieczorek, Adam Halhoul, Mateusz Bednarczyk, Daria Łuniewska.

Za chwilę gramy 5 rundę z UKS Skoczek Milicz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

III Liga 6 miesiąc 1 tydzień ago #2374

W V rundzie remis 2,5-2,5

Wygrali: Daria i Mateusz
Remis: Zosia
Przegrana: Adam i Mikołaj
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

III Liga 6 miesiąc 1 tydzień ago #2375

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 699
  • Otrzymane podziękowania: 17
Dzisiaj w 4 lidze wygraliśmy wszystkie 5 meczów! B)

MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV - Wrocławski Klub Szachowy Hetman IV 5-0
(Abdel Dahche, Wojciech Nagły, Mateusz Uhryn, Łukasz Uhryn, Krzysztof Nagły)

MUKS MDK Śródmieście Wrocław III - WKS Kopernik II 3-2
(Zofia Kulczycka remis, Maja Popczyńska remis, Sandra Klincewicz remis, Jakub Mittelstaedt remis, wygrała Michalina Popczyńska)

MUKS MDK Śródmieście Wrocław II - MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI 3-2
(wygrali: 1 szach. Krzysztof Kraszewski, 3 szach. Kamil Dobrowolski, 5 szach. Piotr Frąc)

MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI - MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 0,5-4,5
(remis Zosia, wygrali: Maja, Sandra, Kuba i Misia)

WKS Kopernik II - MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 0,5-4,5
(wygrał Krzysiek, wygrał Adam Gibała, remis Kamil, wygrał Krzysztof Gibała, wygrał Piotrek)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

III Liga 6 miesiąc 1 tydzień ago #2376

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 699
  • Otrzymane podziękowania: 17
Zrobiłem całościową analizę terminów 19-20.06 i 26-27.06.2021 na rozegranie ostatnich 3 rund 4-ligowych drużyn, którymi się opiekuję, czyli MUKS II i MUKS III i w tym wcześniejszym terminie jest kolizja z II ligą juniorów, a w tym drugim zderzenie z I ligą juniorów i z innymi planami wakacyjnymi.
Mniejszym złem wydaje mi się termin wcześniejszy i dlatego jutro zamierzam zaproponować drużynom Hetmana przeniesienie czwórmeczu z niedzieli 27.06 na sobotę 19.06 - oczywiście do klubu "Hetman", a w niedzielę 20.06 mecz bratobójczy pomiędzy moimi MUKS-ami, zostałby rozegrany w "Hetmanie" terminowo i byłby ostatnim ligowym pojedynkiem dla tych drużyn. B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

III Liga 6 miesiąc 1 tydzień ago #2377

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 699
  • Otrzymane podziękowania: 17
4 liga, 30.05.2021

5 runda

MUKS MDK Śródmieście IV Wrocław - MUKS MDK Śródmieście III Wrocław 3,5-1,5

1. Abdel-Azziz Dahche - Krzysztof Kraszewski 1-0
2. Wojciech Nagły - Adam Gibała 1-0
3. Łukasz Uhryn - Kamil Dobrowolski 1-0
4. Krzysztof Nagły - Krzysztof Gibała 0,5-0,5
5. Piotr Sambor - Piotr Frąc 0-1

Wrocławski Klub Szachowy HETMAN IV - MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 1,5-3,5

1. Maciej Perucki - Zofia Kulczycka 1-0
2. Mateusz Kowalski - Maja Popczyńska 0-1
3. Wojciech Pelczarski - Kamil Strutyński 0,5-0,5
4. Anastazja Kołtubaj - Aliksandra Klintsevich 0-1
5. Tymon Kuczyński - Michalina Popczyńska 0-1

6 runda

MUKS MDK Śródmieście III Wrocław - WKSz HETMAN IV 4-1

1. Krzysztof Kraszewski - Maciej Perucki 1-0
2. Adam Gibała - Mateusz Kowalski 0-1
3. Kamil Dobrowolski - Wojciech Pelczarski 1-0
4. Krzysztof Gibała - Anastazja Kołtubaj 1-0
5. Piotr Frąc - Tymon Kuczyński 1-0

MUKS MDK Śródmieście II Wrocław - MUKS MDK Śródmieście IV Wrocław 3-2

1. Zofia Kulczycka - Abdel-Azziz Dahche 1-0
2. Maja Popczyńska - Wojciech Nagły 0-1
3. Kamil Strutyński - Łukasz Uhryn 0-1
4. Aliaksandra Klintsevich - Krzysztof Nagły 1-0
5. Michalina Popczyńska - Piotr Sambor 1-0
Ostatnio zmieniany: 6 miesiąc 1 tydzień ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

III Liga 5 miesiąc 2 tygodni ago #2385

  • Robert Korpalski
  • Robert Korpalski Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 699
  • Otrzymane podziękowania: 17
4 liga, 19.06.2021

9 runda

MUKS MDK Śródmieście II Wrocław - Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III 2-3

1. Bartosz Kebel - Stanisław Boćko 0-1
2. Zofia Kulczycka - Zbigniew Daleczko 1-0
3. Maja Popczyńska - Gwidon Zajączkowski 0,5-0,5
4. Kamil Strutyński - Józef Kopij 0,5-0,5
5. Jakub Mittelstaedt - Jerzy Jończyk 0-1

MUKS MDK Śródmieście III Wrocław - Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II 3-2

1. Maciej Korpalski - Jarosław Wielosz 1-0
2. Krzysztof Kraszewski - Karol Kwapisiewicz 0-1
3. Oliwia Ścisła - Aleksander Jankowski 1-0
4. Krzysztof Ślęczka - Grzegorz Wójcik 1-0
5. Piotr Frąc - Patryk Orzłowski 0-1

10 runda

Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III - MUKS MDK Śródmieście III Wrocław 2-3

1. Stanisław Boćko - Maciej Korpalski 0-1
2. Zbigniew Daleczko - Krzysztof Kraszewski 0-1
3. Gwidon Zajączkowski - Oliwia Ścisła 1-0
4. Józef Kopij - Krzysztof Ślęczka 0-1
5. Jerzy Jończyk - Piotr Frąc 1-0

Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II - MUKS MDK Śródmieście II Wrocław 5-0

1. Jarosław Wielosz - Bartosz Kebel 1-0
2. Karol Kwapisiewicz - Zofia Kulczycka 1-0
3. Grzegorz Wójcik - Maja Popczyńska 1-0
4. Maciej Herbut - Kamil Strutyński 1-0
5. Patryk Orzłowski - Jakub Mittelstaedt 1-0
Ostatnio zmieniany: 5 miesiąc 2 tygodni ago przez Robert Korpalski.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała
Czas generowania strony: 0.109 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 41 gości oraz 0 użytkowników.