piątek 29 Mar 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko co nie mieści się w innych kategoriach.

TEMAT: Forum Rodziców

Forum Rodziców 2 lata 4 miesiąc ago #2488

Panie Wiesławie, to był strzał w 10 ! Super impreza integracyjna klubu :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Forum Rodziców 2 lata 4 miesiąc ago #2474

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 1029
  • Otrzymane podziękowania: 490
Witam wszystkich rodziców.

W sobotę 6 XI 2021 planujemy wspólnie z trenerem Robertem Korpalskim zorganizować "Ligową sobotę", która będzie okazją do ustalenia składów drużyn występujących w lidze okręgowej (4 zespoły Śródmieścia), rozegrania pierwszych meczów w formie turnieju drużynowego, miłego spędzenia razem kilku godzin (w planie dożywiania pizzą) i swobodnego doszkalania się (trenerzy chętnie poanalizują z zawodnikami rozegrane partie). Jeśli Wasze dzieci mają min. III kategorie (ew. bardzo ambitne z IV) lub wyższe zachęćcie je do udziału w tym wydarzeniu. Zgłaszać udział można przez serwis turniejowy (link na stronie głównej) lub mailem na mój adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Zawodnicy, którzy akurat w tę sobotę nie będą mogli wziąć udziału w "Ligowej sobocie", a chcący grać w lidze okręgowej, proszeni są o zgłoszenie mailem na mój adres.
DLACZEGO WARTO GRAĆ W LIDZE OKRĘGOWEJ?
1. Liga okręgowa jest rozłożona w czasie, a więc nie obciąża zanadto nawet najambitniejszych uczniów; kolejne rundy będą się odbywać w niedziele 19 XII, 9 I, 23 I i 6 III.
2. W lidze można zdobyć wyższą kategorię.
3. W lidze można zdobyć (podwyższyć) ranking międzynarodowy.
4. Koszty udziału w lidze (wpisowe, opłaty klasyfikacyjno-rankingowe) pokrywa klub.
5. Podczas każdego meczu obecny będzie trener, z którym można poanalizować partię, zapytać o jakiś szachowy problem czy poprosić go o radę.
6. Na koniec: rozgrywki drużynowe w przeciwieństwie do indywidualnych uczą współpracy i kibicowania nie tylko sobie, ale i całej drużynie. Można pomagając koledze, pomóc drużynie, a tym samym i sobie.
Liczę na liczne zgłoszenia naszych utalentowanych juniorów, ale też i seniorów!

Wiesław Janocha

PS. Dlaczego gramy 6 XI, gdy jest wyjazd na Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów? Pomysł powstał dwa dni temu, więc wcześniej się nie dało. Tydzień później będzie Turniej Niepodległości, a półfinał w Sielpi będzie rozgrywać decydujące partie. Dwa tygodnie później rozstrzygające partie będą grane na półfinale w Jastrzębiej Górze. Trzy tygodnie później będzie kolejne OMW i Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich w Lubinie. Dodam jeszcze, że termin zgłoszeń składów w lidze okręgowej upływa ... 3 XI 2021.
Gołym okiem widać, że nie ma terminu, który zadowoli wszystkich. :-(
Ostatnio zmieniany: 2 lata 4 miesiąc ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Jolanta Krawczyk

Forum Rodziców 2 lata 5 miesiąc ago #2451

Jeśli któryś z rodziców nie ma dostępu do tego działu forum proszę o kontakt (sms, email lub facebook ew. przez trenera lub innego rodzica)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Forum Rodziców 2 lata 5 miesiąc ago #2450

Dzień dobry,
na forum rodziców zamieściłam moje podsumowanie zebrania z 30.09.2021.
Żeby widzieć forum, należy się zalogować.
Proszę o odpowiedzi, sugestie itd.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.071 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 1 użytkownik.

  • TatoAdama