niedziela 21 Kwi 2024
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Wszytko co nie mieści się w innych kategoriach.

TEMAT: Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia

Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia 2 tygodni 4 dni ago #3178

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1057
  • Otrzymane podziękowania: 532
Lista kwietniowa skorygowana. A na niej zmian niewiele. Największa to awans na podium Kacpra Kłysa i debiut Oli Nagły. Gratulacje!

1. Adam GIBAŁA 2043
2. Wojciech NAGŁY 1953
3.(+1) Kacper KŁYS 1941 (+50)
4.(-1) Mikołaj WIECZOREK 1939
5.(+1) Łukasz UHRYN 1882 (+48)
6.(+3) Piotr FRĄC 1878 (+77)
7.(-2) Sandra KLINTSEVICH 1846
8. Adam HALHOUL 1809
9.(-2) Kacper GRECH 1805 (-11)
10. Kamil DOBROWOLSKI 1790

11. Aliaksandr SAKHARCHUK 1745 (+4)
12. Michalina POPCZYŃSKA 1739
13. Karol ŻYTO 1717
14. Mateusz UHRYN 1714
15. Jakub MITTELSTAEDT 1688
16. Zofia KULCZYCKA 1677
17.(+1) Krzysztof NAGŁY 1641
18.(+1) Maja POPCZYŃSKA 1632
19.(+1) Marek SZRETER 1605
20.(+1) Maksymilian MAŁAS 1600

21.(-4) Markiian SKOCHYLIAS 1563 (-112)
22. Witold ŁOTOCZKO 1561
23. Vasyl SUL 1551
24. Adam BIERNACKI 1530
24. Kasia KLINTSEVICH 1530
26. Marcin FRANK 1514
27. Piotr SAMBOR 1512
28. Maksymilian KORNAK 1505
29. Olga KRASZEWSKA 1501
30. Karolina HOFFMANN 1467

31.(+1) Marcel ŁUPIŃSKI 1461
32.(+1) Alicja SZRETER 1453
33.(+1) Kinga ŁUPIŃSKA 1440
34.(-3) Sofiia SKOCHYLIAS 1436 (-30)
35. Gleb SHABUNIA 1431
36. Aleksandra NAGŁY 1429 (DEBIUT)
37.(-1) Dawid WRÓBEL 1426
38.(-1) Magdalena KOTAS 1424
39.(-1) Pavlo YUZKO 1410
40.(-1) Maksymilian NOWOTNIK 1404
Ostatnio zmieniany: 1 tydzień 4 dni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia 1 miesiąc 2 tygodni ago #3151

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1057
  • Otrzymane podziękowania: 532
Lista marcowa. A na niej wielka korekta rankingu.

1. Adam GIBAŁA 2043 (-20)
2.(+1) Wojciech NAGŁY 1953 (+97)
3.(-1) Mikołaj WIECZOREK 1939 (+81)
4. Kacper KŁYS 1891 (+81)
5. Sandra KLINTSEVICH 1846 (+103)
6.(+4) Łukasz UHRYN 1834 (+206)
7. Kacper GRECH 1816 (+132)
8. Adam HALHOUL 1809 (+128)
9.(-3) Piotr FRĄC 1801 (+64)
10.(-1) Kamil DOBROWOLSKI 1790 (+156)

11.(+4) Aliaksandr SAKHARCHUK 1741 (+264)
12.(+1) Michalina POPCZYŃSKA 1739 (+220)
13.(-2) Karol ŻYTO 1717 (+189)
14.(-2) Mateusz UHRYN 1714 (+191)
15.(-1) Jakub MITTELSTAEDT 1688 (+208)
16. Zofia KULCZYCKA 1677 (+220)
17.(+6) Markiian SKOCHYLIAS 1675 (+448)
18.(+1) Krzysztof NAGŁY 1641 (+240)
19.(-2) Maja POPCZYŃSKA 1632 (+208)
20.(+2) Marek SZRETER 1605 (+359)

21.(-3) Maksymilian MAŁAS 1600 (+181)
22.(-2) Witold ŁOTOCZKO 1561 (+293)
23.(-2) Vasyl SUL 1551 (+300)
24. Adam BIERNACKI 1530 (+313)
24. Kasia KLINTSEVICH 1530 (+313)
26. Marcin FRANK 1514 (+324)
27. Piotr SAMBOR 1512 (+325)
28. Maksymilian KORNAK 1505 (+330)
29. Olga KRASZEWSKA 1501 (+332)
30. Karolina HOFFMANN 1467 (+355)

31. Sofiia SKOCHYLIAS 1466 (+356)
32. Marcel ŁUPIŃSKI 1461 (+360)
33. Alicja SZRETER 1453 (+364)
34. Kinga ŁUPIŃSKA 1440 (+373)
35. Gleb SHABUNIA 1431 (+379)
36. Dawid WRÓBEL 1426 (+383)
37. Magdalena KOTAS 1424 (+384)
38. Pavlo YUZKO 1410 (+393)
39. Maksymilian NOWOTNIK 1404 (+397
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzysztof Gibała

Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia 2 miesiąc 2 tygodni ago #3135

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1057
  • Otrzymane podziękowania: 532
Lista lutowa. A na niej niewiele zmian... Tylko skok Kamila oraz Sandra z Piotrem i Maksiu z Krzysiem zamienili się miejscami. ;)

Tym razem TOP TEN ma średni ranking nieco niższy niż TOP TEN w szachach klasycznych, bo 1769,4 (zmiana +5,0).
1. Adam GIBAŁA 2063 (-92)
2. Mikołaj WIECZOREK 1858
3. Wojciech NAGŁY 1856 (+55)
4. Kacper KŁYS 1810 (+29)
5.(+1) Sandra KLINTSEVICH 1743
6.(-1) Piotr FRĄC 1737 (-13)
7. Kacper GRECH 1684
8. Adam HALHOUL 1681
9.(+4) Kamil DOBROWOLSKI 1634 (+143)
10.(-1) Łukasz UHRYN 1628 (-34)

11.(-1) Karol ŻYTO 1528
12.(-1) Mateusz UHRYN 1523
13.(-1) Michalina POPCZYŃSKA 1519 (+22)
14. Jakub MITTELSTAEDT 1480
15. Aliaksandr SAKHARCHUK 1477
16. Zofia KULCZYCKA 1457 (+5)
17. Maja POPCZYŃSKA 1424
18.(+1) Maksymilian MAŁAS 1419 (+38)
19.(-1) Krzysztof NAGŁY 1401
20. Witold ŁOTOCZKO 1268

21. Vasyl SUL 1251
22. Marek SZRETER 1246
23. Markiian SKOCHYLIAS 1227
24. Adam BIERNACKI 1217
24. Kasia KLINTSEVICH 1217
26. Marcin FRANK 1190
27. Piotr SAMBOR 1187
28. Maksymilian KORNAK 1175
29. Olga KRASZEWSKA 1169
30. Karolina HOFFMANN 1112

31. Sofiia SKOCHYLIAS 1110
32. Marcel ŁUPIŃSKI 1101
33. Alicja SZRETER 1089
34. Kinga ŁUPIŃSKA 1067
35. Gleb SHABUNIA 1052
36. Dawid WRÓBEL 1043
37. Magdalena KOTAS 1040
38. Pavlo YUZKO 1017 (-11)
39. Maksymilian NOWOTNIK 1007
Ostatnio zmieniany: 2 miesiąc 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia 3 miesiąc 2 tygodni ago #3109

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1057
  • Otrzymane podziękowania: 532
Znamy już listę styczniową, pierwszą w w 2024 roku. Adam po raz drugi przekracza granicę 2100! Brawo!

TOP TEN ma średni ranking nieco wyższy niż TOP TEN w szachach klasycznych, bo 1764,3.
1. Adam GIBAŁA 2155 (+74)
2. Mikołaj WIECZOREK 1858
3. Wojciech NAGŁY 1801 (-42)
4. Kacper KŁYS 1781
5. Piotr FRĄC 1750 (-20)
6.(+2) Sandra KLINTSEVICH 1743 (+90)
7.(+2) Kacper GRECH 1684 (+57)
8.(-1) Adam HALHOUL 1681
9.(-3) Łukasz UHRYN 1662 (-31)
10.(+2) Karol ŻYTO 1528

11.(+2) Mateusz UHRYN 1523
12.(-2) Michalina POPCZYŃSKA 1497 (-68)
13.(+1) Kamil DOBROWOLSKI 1491 (+12)
14.(+4) Jakub MITTELSTAEDT 1480 (+45)
15. Aliaksandr SAKHARCHUK 1477
16.(+3) Zofia KULCZYCKA 1452 (+32)
17.(-2) Maja POPCZYŃSKA 1424 (-53)
18.(+2) Krzysztof NAGŁY 1401
19.(+2) Maksymilian MAŁAS 1381
20.(+5) Witold ŁOTOCZKO 1268

21.(+6) Vasyl SUL 1251
22.(+6) Marek SZRETER 1246
23.(+6) Markiian SKOCHYLIAS 1227 (-4)
24.(+6) Adam BIERNACKI 1217
25.(-1) Kasia KLINTSEVICH 1217 (-80)
26.(+5) Marcin FRANK 1190
27.(+5) Piotr SAMBOR 1187
28.(+5) Maksymilian KORNAK 1175
29.(+5) Olga KRASZEWSKA 1169
30.(+6) Karolina HOFFMANN 1112

31.(+6) Sofiia SKOCHYLIAS 1110
32.(+6) Marcel ŁUPIŃSKI 1101
33.(+6) Alicja SZRETER 1089
34.(+6) Kinga ŁUPIŃSKA 1067
35.(+6) Gleb SHABUNIA 1052
36.(+6) Dawid WRÓBEL 1043
37.(+6) Magdalena KOTAS 1040
38.(+6) Pavlo YUZKO 1028
39.(+6) Maksymilian NOWOTNIK 1007
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia 4 miesiąc 2 tygodni ago #3083

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1057
  • Otrzymane podziękowania: 532
Pojawiła się lista grudniowa. Na niej pięciu zawodników pojawia się po raz ostatni, bo kończą wiek juniorski. Zostali zaznaczeni wykrzyknikiem (!).

1. Adam GIBAŁA 2081 (+1)
2.(+1) Mikołaj WIECZOREK 1858 (+16)
3.(-1) Wojciech NAGŁY 1843 (-17)
4.(+1) Kacper KŁYS 1781
5.(-1) Piotr FRĄC 1770 (-45)
6. Łukasz UHRYN 1693 (-64)
7. Adam HALHOUL 1681
8. Sandra KLINTSEVICH 1653
9. Kacper GRECH 1627
10. Michalina POPCZYŃSKA 1565 (+8 )


11. Krzysztof ŚLĘCZKA(!) 1537 (+1)
12. Karol ŻYTO 1528
13. Mateusz UHRYN 1523
14.(+1) Kamil DOBROWOLSKI 1479 (-2)
15.(-1) Aliaksandr SAKHARCHUK 1477 (-31)
15.(+1) Maja POPCZYŃSKA 1477 (+6)
17. Eryk KRAWCZYK 1443
18.(+3) Jakub MITTELSTAEDT 1435 (+60)
19.(-1) Zofia KULCZYCKA 1420 (+16)
20.(-1) Krzysztof NAGŁY 1401


21.(-1) Maksymilian MAŁAS 1381 (+5)
22. Kamil MAŁEK(!) 1371
23. Marcel SOBIERACKI(!) 1343
24.(+7) Kasia KLINTSEVICH 1297 (+102)
25.(-1) Witold ŁOTOCZKO 1268 (-1)
26.(-1) Daria ŁUNIEWSKA(!) 1264
27.(-1) Vasyl SUL 1251
28.(-1) Marek SZRETER 1246 (+27)
29.(+5) Markiian SKOCHYLIAS 1231 (+59)
30.(-2) Adam BIERNACKI 1217 (+9)


31.(-1) Marcin FRANK 1190 (-13)
32. Piotr SAMBOR 1187
33.(-4) Maksymilian KORNAK 1175 (-29)
34.(N) Olga KRASZEWSKA 1169 (DEBIUT)
35. Kasia TOMASZEK(!) 1146
36. Karolina HOFFMANN 1112
37. Sofiia SKOCHYLIAS 1110
38. Marcel ŁUPIŃSKI 1101
39. Alicja SZRETER 1089
40.(+1) Kinga ŁUPIŃSKA 1067

41.(+2) Gleb SHABUNIA 1052 (+3)
42.(+2) Dawid WRÓBEL 1043
43.(+2) Magdalena KOTAS 1040
44.(-4) Pavlo YUZKO 1028 (-48)
45.(+1) Maksymilian NOWOTNIK 1007
Ostatnio zmieniany: 4 miesiąc 2 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Olga Klintsevich

Ranking szachów szybkich juniorów Śródmieścia 5 miesiąc 2 tygodni ago #3055

  • Wiesław Janocha
  • Wiesław Janocha Avatar
  • Online
  • Administrator
  • Posty: 1057
  • Otrzymane podziękowania: 532
Lista listopadowa. W końcu trochę spokoju w czołówce listy - żadnej zmiany miejsc w TOP FIVE! Zasługuje na uwagę awans drugiej dziewczyny do TOP TEN. :)

1. Adam GIBAŁA 2080 (-59)
2. Wojciech NAGŁY 1860 (+5)
3. Mikołaj WIECZOREK 1842
4. Piotr FRĄC 1815 (-1)
5. Kacper KŁYS 1781 (+32)
6.(+3) Łukasz UHRYN 1757 (+107)
7. Adam HALHOUL 1681
8. Sandra KLINTSEVICH 1653 (-2)
9.(-3) Kacper GRECH 1627 (-121)
10.(+7) Michalina POPCZYŃSKA 1557 (+119)


11.(-1) Krzysztof ŚLĘCZKA 1536 (-2)
12.(-1) Karol ŻYTO 1528
13.(-1) Mateusz UHRYN 1523 (-4)
14. Aliaksandr SAKHARCHUK 1508 (-10)
15.(-2) Kamil DOBROWOLSKI 1481 (-38)
16.(+2) Maja POPCZYŃSKA 1471 (+49)
17.(-1) Eryk KRAWCZYK 1443
18.(+1) Zofia KULCZYCKA 1404 (-16)
19.(+1) Krzysztof NAGŁY 1401 (-10)
20.(+4) Maksymilian MAŁAS 1376 (+90)

21.(-6) Jakub MITTELSTAEDT 1375 (-111)
22.(-1) Kamil MAŁEK 1371 (-1)
23.(-1) Marcel SOBIERACKI 1343
24.(+1) Witold ŁOTOCZKO 1269 (+1)
25.(+1) Daria ŁUNIEWSKA 1264
26.(+1) Vasyl SUL 1251
27.(+3) Marek SZRETER 1219 (+27)
28.(+7) Adam BIERNACKI 1208 (+64)
29.(-1) Maksymilian KORNAK 1204 (-1)
30.(-1) Marcin FRANK 1203

31.(-8 ) Kasia KLINTSEVICH 1195 (-112)
32.(-1) Piotr SAMBOR 1187
33.(-1) Franciszek ILSKI 1174 (-3)
34.(-1) Markiian SKOCHYLIAS 1172
35.(-1) Kasia TOMASZEK 1146
36.(+1) Karolina HOFFMANN 1112
37.(-1) Sofiia SKOCHYLIAS 1110 (-11)
38. Marcel ŁUPIŃSKI 1101
39.(+1) Alicja SZRETER 1089 (+18)
40.(-1) Pavlo YUZKO 1076

41. Kinga ŁUPIŃSKA 1067
42.(+3) Małgorzata NAGŁY 1058 (+44)
43.(-1) Gleb SHABUNIA 1049
44.(-1) Dawid WRÓBEL 1043
45.(-1) Magdalena KOTAS 1040
46. Maksymilian NOWOTNIK 1007
47. (N) Aleksandra NAGŁY 1004 (DEBIUT)
Ostatnio zmieniany: 4 miesiąc 3 tygodni ago przez Wiesław Janocha.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.079 s.

Ostatnio na Forum

Top 10

2700chess.com for more details and full list

Gościmy

Odwiedza nas 19 gości oraz 1 użytkownik.

  • WieslawJ